Засідання науково-методичної ради  ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України

Засідання науково-методичної ради ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України

25 червня 2015 р. в Університеті менеджменту освіти відбулося планове засідання науково-методичної ради, де розглядалися такі питання:

• Про  стан навчально-методичного забезпечення Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та виконання рішень вченої ради. З доповіддю виступила заступник директора ЦІППО, кандидат педагогічних наук Л. М. Оліфіра. Проведений аналіз із зазначеного питання членом комісії доцентом М. І. Скрипник доводить, що науково-педагогічними працівниками Інституту максимально втілюються суспільні вимоги до післядипломної освіти, швидко й ефективніше розв’язуються назрілі освітні проблеми. За рішенням науково-методичної ради рекомендовано розробити та затвердити положення про організацію освітнього процесу в УМО, ураховуючи особливості організації освітнього процесу на дистанційному етапі; посилити увагу до навчально-методичного забезпечення слухачів курсів підвищення кваліфікації на дистанційному етапі; здійснити узгодження програм підвищення кваліфікації слухачів відповідно до Класифікатора професій та галузей знань, створення елективних програм, в яких інтегруються суміжні навчальні елементи тощо.

• Про підсумки проведення Сьомого всеукраїнського конкурсу на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти було висвітлено методистом вищої категорії Науково-методичного центру ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» А. С. Науменко. Зокрема, за результатами оцінювання 44 конкурсних робіт за номінаціями «Навчально-методичний посібник», «Спецкурси», «Електронні ресурси навчання» членами журі визначено переможців та лауреатів конкурсу, а також вирішено відзначити за активну участь у конкурсі такі обласні інститути (академії) ППО: Запорізький ОІППО, Івано-Франківський ОІППО, Київський ОІПОПК, Полтавський ОІППО ім.. М. Остроградського, Рівненський ОІППО, Сумський ОІППО, Тернопільський ОКІППО, Харківська академія неперервної освіти, Хмельницький ОІПО, Херсонська академія неперервної освіти, Черкаський ОІПОПП, Чернігівський ОІППО ім. К. Д.  Ушинського.

• Питання про затвердження теми дослідження спільної лабораторії психологічного професіоналізму ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та Рівненського ОІППО висвітлено завідувачем кафедри психології управління ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктором педагогічних наук, професором  О. І. Бондарчук. За підсумками обговорення членами ради цього питання була одноголосна пропозиція підтримати створення такої лабораторії.