ЗБІРНА КОМАНДА «ПОЛІГРАФІЯ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ» БІНПО ВИЙШЛА У ЧВЕРТЬФІНАЛ СВІТОВОГО КОНКУРСУ З ДРУКУ WORLDWIDE PRINTSKILLS CLOUD

Вітаємо збірну команду «Поліграфія майбутнього України» БІНПО з виходом у чвертьфінал Світового хмарного конкурсу Cloud SHOTS (з технології хмарного офсетного друку).

Участь у конкурсі стала можливою саме ефективній партнерській співпраці організатора конкурсу – компанії Sinapse, яка надала учасникам змагань індивідуальне підключення до симуляторів Cloud SHOTS. Співорганізаторами Світового конкурсу від України стали Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти (директорка Вікторія Сидоренко) та Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій (голова Наталя Ісаєва).

Четвертий конкурс Worldwide PrintSkills Cloud проводиться для закладів освіти поліграфічного профілю та графічних навчальних центрів, індустрій по всьому світу.

Молоді таланти від України вперше в історії нашої незалежної держави отримали можливість взяти участь у такого рівня змаганнях у сфері друкарських технологій, використовуючи симулятори друку через хмару. Конкурс технологій офсетного друку на листі для українських профтехівців став можливим завдяки компанії Sinapse, яка надала можливість індивідуального підключення учасникам до симуляторів Cloud SHOTS та Flexo CI.

Усього в конкурсі взяли участь 19 команд з різних країн світу: Shingu College, Universidad Fidel Velázquez, Faculdade SENAI Theobaldo de Nigris, enai de Artes Gráficas Henrique D'Avila Bertaso, IIS Da Vinci Ripamonti, HTWK Leipzig, Viscom/dpsuisse, Aitken Spence Printing & Packaging (Pvt) Ltd, Almaty College of Printing, University of West Attika - Graphic Arts Technology Department, Center of Applied Technology North, Pekin Community High School, CCI CHARENTE FORMATION, SPS, School of Graphic Communications Management @TMU, CFP San Marco, Rochester Institute of Technology, Instituto Nacional de Aprendizaje (INA), Lycée Paul CORNU, INGRIN Institute of Printing & Graphics.

Збірну команду «Поліграфія майбутнього України» преставляли:

• Борис Буркевич (капітан збірної команди), здобувач освіти факультету харчових та хімічних технологій Українського державного хіміко-технологічного університету, призер Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт (науковий керівник – докторка хімічних наук, професорка Ольга Свердліковська);

• Даніїл Гребенюк, здобувач 3-го курсу КЗП(ПТ)О «Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії» за професією: «Друкар офсетного плоского друкування. Друкар флексографічного друкування»;

• Артем Гордієнко, здобувач 3 курсу ДНЗ «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти» за професією «Друкар офсетного плоского друкування»;

• Віталій Штаюра, здобувач 2 курсу Львівського професійного коледжу сфери обслуговування та поліграфії за професією «Друкар офсетного плоского друкування»;

• Василь Клименко, який вже має вже здобутий ОКР «кваліфікований робітник» у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну представляв за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Здобувачі освіти України закладів освіти з підготовки фахівців для поліграфічної індустрії, як сфери інформаційної безпеки держави, отримали можливість продемонструвати свої знання та навички в цьому конкурсі:

• Державний навчальний заклад «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти» (м. Харків, директорка – Вікторія Пономарьова);

• Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії» (м. Київ, директорка Алла Гончаренко);

• Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії (м. Львів, директорка – Ірина Бурак);

• Український державний хіміко-технологічний університет (м. Дніпро, Дніпропетровська область, ректор – Костянтин Сухий);

• Білоцерківський фаховий коледжу сервісу та дизайну (м. Біла Церква, директорка – Алла Степура).

Усі юнаки, учасники збірної української команди, проявили неабияку мужність, відповідальність, рішучість, наполегливість в опануванні новітніх технологій і вже ввійшли в історію розвитку професійної поліграфічної освіти як лідери, як перші, хто пройшов цей складний шлях опанування технологій рівня Поліграфія 4.0.

У першому етапі конкурсу найвищі рейтинги посіли представники Харківської та Київської поліграфічної професійної школи. Другий етап завершився 05 квітня 2024 року з високим особистим результатом нашого конкурсанта – 181,25 балів.

З великою приємністю дякуємо особисто: пану Террі Маку, голові компанії Sinapse Print Simulators (Франція); Енну Кернеру, віце-президенту EUR Ing; Наталі Ісаєвій, голові Кластера поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій, та всім керівникам закладів освіти – учасникам Всесвітнього конкурсу.

Сердечно дякуємо нашим лідерам змагань, які пройши низку раундів до півфіналу конкурсу SHOTS heard round the world. Усі учасники конкурсу – надзвичайні поліграфічні Герої! Ця молодь і є майбутнє України!

Вітаємо всіх учасників конкурсу з успішним завершенням змагань. Бажаємо вам подальших успіхів у вашому професійному та особистому розвитку!