ЄВРОПЕЙСЬКА ЛІГА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА УНІВЕРСИТЕТ COLLEGIUM CIVITAS (м. ВАРШАВА, ПОЛЬЩА) ОРГАНІЗОВУЄ МІЖНАРОДНЕ ДИСТАНЦІЙНЕ СТАЖУВАННЯ «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ОСВІТИ. НОВІ ТА ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги!

 «Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, (м. Варшава, Республіка Польща) організовує міжнародне науково- педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти з 19 червня по 28 липня 2023 року.

 Тема стажування: «Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проєктів у фінансовій перспективі ЄС».

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

 

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів).

Стажування організовано на платформі ZOOM та відбувається польською мовою з професійним перекладом українською мовою. Вартість стажування складає 4200 грн.

 

Програма стажування:

Детальна програма стажування

Привітальне слово

dr Katarzyna Maniszewska Проректор у справах співпраці із закордоном Collegium Civitas.

Доктор гуманітарних наук, магістр німецької філології та магістр журналістики та соціальних комунікацій у Варшавському університеті. Випускник аспірантури менеджменту на факультеті управління Варшавського університету та аспірантури у галузі організованої злочинності та тероризму на юридичному факультеті Варшавського університету.

/30 хв. – ZOOM/

Вища освіта у Польщі

dr hab. Stanisław Mocek, prof. CC Ректор Collegium Civitas

Політолог та медіа-експерт, ректор та професор Collegium Civitas. Власник стипендії Фонду польської науки, лауреат премії Карл Поппер. У 90-х роках член редакції «Політикуса та Поліса Про мистецтво суспільного життя», в даний час головний редактор щокварталу «Анімація суспільного життя» та наукового року« Zoon Politikon»./90 хв. – ZOOM/

Інтернаціоналізація в Collegium Civitas

dr Katarzyna Maniszewska Проректор у справах співпраці із закордоном Collegium Civitas. /45 хв. – ZOOM/

Проєкти, присвячені Україні в програмі Erasmus+

Dyrektor Beata Skibińska Національна Агенція Програми Erasmus+ /60 хв. – ZOOM/

Організація навчання і праці науковців на прикладі впровадження українознавства в Collegium Civitas

Dr Roland Zarzycki, Проректор університету Collegium Civitas /90 хв. – ZOOM/

Ефективне навчання – найкращі практики

Dr Agnieszka Nitza Доктор філософії – доцент і керівник азіатських студій у Collegium Civitas /90 хв. – ZOOM/

Організація допомоги в Collegium Civitas іноземним студентам у кризових ситуаціях на прикладі українських студентів

Dr Paweł Maranowski Проректор університету Collegium Civitas /90 хв. – ZOOM/

Створення та керування дослідницькими та аналітичними проєктами

Dr Sławomir Klimkiewicz Політолог, дипломат. Лектор в Collegium Civitas.

Його наукові інтереси стосуються способів вирішення міжнародних криз та конфліктів, теорії та практики дипломатії, а також дипломатичного протоколу, міжкультурного спілкування та діалогу, посередництва та переговорів, а також питань мультикультуралізму, міграції та біженців. /90 хв. – ZOOM/

Результативна комунікація в багатокультурному середовищі і культурні компетенції як один з інструментів інтернаціоналізації вищої освіти

Dr Sławomir Klimkiewicz /90 хв. – ZOOM/

Підсумкове слово, аналіз власних проєктів учасників стажування

dr Katarzyna Maniszewska /15 хв.– ZOOM/

 

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152

або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/