ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПІДГОТОВКА МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ, ВИКЛАДАЧА ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

Шановні колеги!Запрошуємо Вас 04 листопада 2022 року взяти участь у VІ Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Підготовка майстра виробничого навчання, викладача професійного навчання до впровадження в освітній процес інноваційних технологій», якийпроводиться за ініціативи кафедри професійної освіти і технологій сільськогосподарського виробництва Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Мета семінару: обговорення ключових проблем професійної підготовки майбутніх педагогів професійного навчання.

Напрями роботи семінару:

1. Науково-методичні засади впровадження в освітній процес інноваційних технологій.

2. Сучасні тенденції розвитку окремих галузей народного господарства.

3. Наступність підготовки майстра виробничого навчання, педагога професійного навчання до інноваційної діяльності в системі: професійний – коледж – заклад вищої освіти – підвищення кваліфікації – саморозвиток.

4. Інноваційна діяльність та педагогічна майстерність майстра виробничого навчання, педагога професійного навчання.

5. Упровадження цифрових технологій в освітній процес закладів освіти.

6. Кросдисциплінарний підхід у підготовці майбутніх педагогів професійного навчання.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ