ВІДГУКИ ОФІЦІЙНИХ ОПОНЕНТІВ НА ДИСЕРТАЦІЮ Братко Марії Василівни

ВІДГУК ОФІЦІЙНОГО ОПОНЕНТА доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри педагогіки і методики початкового навчання Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Матвієнко Олени Валеріївни на  дисертаційне дослідження Братко Марії Василівни на тему : «Теоретичні і методичні засади управління професійною підготовкою фахівців в освітньому середовищі університетського коледжу»

ВІДГУК ОФІЦІЙНОГО ОПОНЕНТА доктора педагогічних наук, професора, проректора з наукової роботи Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, О.М. Галуса на  дисертаційне дослідження Братко Марії Василівни на тему : «Теоретичні і методичні засади управління професійною підготовкою фахівців в освітньому середовищі університетського коледжу»

ВІДГУК ОФІЦІЙНОГО ОПОНЕНТА доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена (академіка) НАПН України, академіка-секретара Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, С.О. Сисоєвої на  дисертаційне дослідження Братко Марії Василівни на тему : «Теоретичні і методичні засади управління професійною підготовкою фахівців в освітньому середовищі університетського коледжу»