ВІДГУКИ ОФІЦІЙНИХ ОПОНЕНТІВ НА ДИСЕРТАЦІЮ Міровської Маріоли

ВІДГУК ОФІЦІЙНОГО ОПОНЕНТА члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреата Державної премії України в галузі освіти, в.о. директора Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» Міністерства освіти і науки України В.В.Камишина на  дисертаційне дослідження Міровської Маріоли на тему: «Теорія і практика управління освітнім процесом на основі кейс-менеджменту в закладах вищої освіти»

ВІДГУК ОФІЦІЙНОГО ОПОНЕНТА доктор педагогічних наук, професор завідувач кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Є.М. Хрикова на  дисертаційне дослідження Міровської Маріоли на тему: «Теорія і практика управління освітнім процесом на основі кейс-менеджменту в закладах вищої освіти»

ВІДГУК ОФІЦІЙНОГО ОПОНЕНТА  доктора психологічних наук професора, завідувача лабораторії психології спілкування Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Г.М. Бевз на  дисертаційне дослідження Міровської Маріоли на тему: «Теорія і практика управління освітнім процесом на основі кейс-менеджменту в закладах вищої освіти»