Вісник післядипломної освіти: Збірник наукових праць. Випуск 3 (16)

Свідоцтва про держреєстрацію - Серія КВ, №16450-4922ПР

Постанова ВАК України від 26.05.2010 р. №1-05/4 -педагог. науки,

від 1.07.2010 р., №1-05/05 -психол. науки

Рік: 2011-11-24

Сторінок: 588

УДК 378.046.4:371 (082)

ББК74р.я43

У збірнику висвітлюються актуальні наукові проблеми педагогіки і психології професійної підготовки. Представлено спектр питань з історії педагогіки, методології освіти, теоретико-мето-дичних аспектів навчання та виховання, формування професійних компетентностеи, психології особистісного розвитку, підвищення якості освіти.

Збірник становить інтерес не лише для науковців, а й для педагогічних працівників вищої школи, керівників, науковців, методистів, педагогів системи післядипломної освіта, практичних психологів.

Затверджено вченою радою

Університету менеджменту освіти НАПН України

(протокол № 4 від 18 травня 2011 р.)

Свідоцтво про державну реєстрацію: серія КВ № 16450-4922ПР

від 11 березня 2010 р.

Головний редактор

В.В. Олійник – доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України.

Заступники головного редактора:

Т.Є. Бойченко –  кандидат педагогічних наук, доцент:

Є.Р. Чернишова – кандидат педагогічних наук, доцент.

Редакційна колегія:

О.Л. Ануфріева – кандидат педагогічних наук, доцент; Н.М. Бібік – доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України;С.І. Болтівець – доктор психологічних наук, професор; 0.І. Бондарчук – доктор психологічних наук, професор; М.Й. Боришевський – доктор психологічних наук, професор; Л.М. Ващенко – доктор педагогічних наук, професор; Н.Ю. Волянюк - доктор психологічних наук, професор; Г.А. Дмитренко – доктор економічних наук, професор; М.Б. Євтух– доктор педагогічних наук професор, академік НАПН України; Л.М. Кзрамушка – доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України; Н.І. Клокар – доктор педагогічних наук, доцент, П.В Лушин – доктор психологічних наук, професор; В.І. Маслов – доктор педагогічних наук, професор; В.В. Москаленко – доктор філософських наук, професор; В.Ф. Паламарчук – доктор педагогічних наук, професор; О.М Пєхота – доктор педагогічних наук, професор; Н.Г. Протасова – доктор педагогічних наук, професор: В.І. Пуцов – кандидат педагогічних наук, почесний професор; Л.П. Пуховська – доктор педагогічних наук, професор; М.І. Романенко – доктор філософських наук, професор; О.С. Снісаренко – кандидат педагогічних наук, доцент; Т.М. Сорочан – доктор педагогічних наук, професор; В.О. Татенко – доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Вісник післядипломної освіти: зб. наук, праць / Ун-т менедж. освіти НАПН України ; редкол.: О.Л. Ануфрієва та ін. – К., 2005. – Вип. 3(16) / голов. ред. В.В. Олійник. – 2011. – 588 с.

ЗМІСТ