ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Із 23 по 27 травня 2022 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 176 педагогічних працівників закладів професійної освіти, зокрема Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Херсонська області. Усього 6 навчальних груп.

Освітній процес у БІНПОорганізованоза допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 та LMS «Профосвіта» (режим доступу: profosvita.org) відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

Одним із пріоритетних напрямів діяльності БІНПО є забезпечення якості підвищення кваліфікації фахівців та досягнення конкурентних переваг на ринку освітніх послуг, синергія науки, бізнесу та виробництва, що зумовило застосування системного підходу до моніторингу та оцінювання задоволеності замовників освітніх послуг та ключових стейкголдерів.

На організаційно-настановчому етапі курсів підвищення кваліфікації розпочали навчання 87 слухачів (3 групи) за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (27 осіб), за категорією «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (60 осіб) із 24закладів професійної (професійно-технічної) освіти з Донецької і Дніпропетровської областей.

Завершили підсумково-рефлексійний етап на курсах підвищення кваліфікації 89 слухачів (3 навчальні групи) за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (34 особи), «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (55 осіб) із 21 закладу професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської, Кіровоградської та Херсонської областей.

Відбувся онлайн захист випускних робіт. Членами комісії із захисту випускних робіт стали 3 професори: Самойленко О.М., Грозний І.С., Горошкова Л.А.; 4 доценти: Івашев Є.В., Рудич О.О., Кулішов В.С., Кучерак І.В.; 2 старших викладачі: Щипська Т.П., Харагірло В.Є.

Упродовж тижня слухачі курсів підвищення кваліфікації активно долучилися до актуальних заходів БІНПО:

• робоча онлайн-зустріч БІНПО із навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області;
  • регіональний науково-практичний семінар: «Розвиток науково-методичної компетентності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О в умовах воєнного стану та пандемії»;
  • регіональний науково-практичний семінар «Забезпечення якості освіти за різними моделями і формами навчання на курсах підвищення кваліфікації»;
  • онлайн-день відкритих дверей у БІНПО;
  • Відкритий Universal-марафон «Сила України – у кожному з нас».

Бажаємо нашим замовникам освітніх послуг плідного цікавого та корисного навчання. Запрошуємо до участі в заходах міжкурсового періоду.

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!