«ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ»: УЧАСТЬ КАФЕДРИ ПРОФЕСІЙНОЇ І ВИЩОЇ ОСВІТИ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ

Науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України активно долучилися до участі в акції «Переможні обрії освіти» на підтримку трансформації професійного розвитку педагогів в умовах воєнного стану в Україні.

Проведені безкоштовні онлайн вебінари науковців кафедри із одночасною трансляцією на YouTube каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» зібрали понад 1000 зареєстрованих учасників за період квітень – травень 2022 року, а учасників – понад 800 осіб.

Серед спікерів доктор педагогічних наук, професор Лариса Петренко «Дидактичні засади професійного розвитку педагогічних працівників закладів професійної освіти в умовах воєнного стану» (17.04.2022); кандидат економічних наук, доцент Віталій Паздрій «Формування ініціативності і підприємливості особистості» (19.04.2022); кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Ірина Тарасюк «Особливості впровадження змішаного навчання в закладах фахової передвищої та професійної освіти в умовах воєнного стану» (19.05.2022); доктор педагогічних наук Тетяна Стойчик «Особливості підготовки конкурентоздатних фахівців в умовах воєнного стану» (24.05.2022).

Аудиторія вебінарів – науковці, педагогічні, науково-педагогічні працівники, освітяни з різних регіонів України.

Учасники заходів прослухали виступи спікерів, відзначивши в чаті актуальність тематики вебінарів та професіоналізм авторів.

Перегляд заходів доступний на YouTube каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за лінком:

Кафедра професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» продовжує активну участь в акції «Переможні обрії освіти».