ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

З 11 квітня по 15 квітня 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України розпочато організаційно-настановчий етап курсів підвищення кваліфікації педагогічні працівники закладів професійної освіти.

Розпочали навчання на курсах підвищення кваліфікації 317 слухачів за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти», «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти», «Старші майстри закладів професійної (професійно-технічної) освіти» із 40 закладів професійної (професійно-технічної) освіти з Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Миколаївської, Полтавської, Київської областей та міста Києва.

Навчання на курсах підвищення кваліфікації проходить за змішаною формою навчання із використанням дистанційних технологій на LMS «Профосвіта» (https://profosvita.org), хмарному сервісі Microsoft Teams платформи Office 365. Передбачено роботу слухачів в онлайн консультпункті «Новітні виробничі технології», Консалтинговому центрі БІНПО (http:stehnology@ukr.net),  інформаційно-аналітичному ресурсі «Методична скарбничка» (https://profosvita.org/), знайомство з методичними матеріалами для 120 професій, кращими освітніми практиками за компетенціями, узагальненими матеріалами спеціалізованих виставок, Web-портфоліо тощо.

Серед закладів: Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, Київське вище професійне училище залізничного транспорту імені Кудряшова, Державний пофесійно-технічний навчальний заклад «Київське вище професійне училище водного транспорту», Державний навчальний заклад «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, Вище професійне училище № 21м. Миколаєва, ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей», Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну, Кременчуцький професійний ліцей ім. А.С. Макаренка, Професійно-технічне училище №26 м. Кременчука, ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки, ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», ДНЗ «Іркліївський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича», ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», Регіональний центр професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука, ДПТНЗ «Кременчуцьке професійно-технічне училище», ДПТНЗ „Професійний аграрний ліцей” м. Кобеляки, Божковський навчальний центр №16, Вище професійне училище № 7 м. Кременчука, Вище професійне гірничо-будівельне училище, ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей», ДНЗ «Одеське вище професійне училище  автомобільного транспорту», Відокремлений структурний підрозділ «Березівське вище професійне училище Державного університету «Одеська політехніка», ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту», ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», Відокремлений підрозділ «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія», ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського», ДНЗ «Північний центр професійної освіти», ДНЗ «Арцизький професійний аграрний, ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»,  ДНЗ «Подільський професійний ліцей», ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування»,  ДНЗ «Кілійський професійний ліцей», ДПТНЗ «Ізмаїльське вище професійне училище», ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Тарутинський професійний аграрний ліцей».

Продовжили навчання на курсах підвищення кваліфікації 7 груп, із них за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (60 осіб), за категорією «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (119 осіб), «Старші майстри закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (26 осіб) із 63 закладів професійної (професійно-технічної) Дніпропетровської, Херсонської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Луганської, Чернігівської та Харківської областей.

Бажаємо нашим слухачам плідного цікавого та корисного навчання,
а також запрошуємо до участі в заходах міжкурсового періоду!