РЕЗИЛЬЄНТНІСТЬ ЯК ОСОБИСТІСНИЙ РЕСУРС УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВІЙНИ

30 травня 2022 року у межах акції Українського відкритого університету післядипломної освіти, Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України «Переможні обрії освіти» відбувся вебінар «Розвиваємо резильєнтність: особистісний ресурс учасників освітнього процесу в умовах війни». У вебінарі взяли участь понад 200 освітян, психологів, науковців з усіх регіонів України та Польщі.

Організатори вебінару: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Центральний інститут післядипломної освіти, Україна, Вища школа лінгвістична в Ченстохові, Польща, Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Український відкритий університет післядипломної освіти, Українська асоціація організаційних психологів і психологів праці, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Основна проблема для обговорення: як розвинути резильєнтність в умовах війни?

З вітальним словом виступили:

Олена Бондарчук, завідувач кафедри психології управління Центрального інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор психологічних наук, професор;

Людмила Карамушка, заступник директора Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Президент Українській асоціації організаційної психології та психології праці, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор.

Спікером вебінару стала:

Тамара Грубі, доцент кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач кафедри психології Українського відкритого університету післядипломної освіти, кандидат психологічних наук, психотерапевт, інтерн-КПТ, член Української асоціації організаційних психологів і психологів праці, яка розкрила зміст й показники резильєнтності особистості, особливості та чинники її розвитку в складних умовах сьогодення, презентувала досвід і специфіку психологічної підтримки особистості в контексті теми вебінару на засадах когнітивно-поведінкової терапії (КПТ).

Трансляція вебінару одночасно з роботою на платформі ZOOM здійснювалася на каналі YouTube ДЗВО «УМО». Запис за посиланням: https://youtu.be/EPre-XE_jLo

За дев’ять годин на каналі YouTube ДЗВО «УМО» кількість переглядів сягнула понад 640.

Дякуємо нашим партнерам-співорганізаторам, і за цей день – особливо спікеру вебінару Тамарі Грубі, а також усім учасникам вебінару. Результати нашої роботи дають наснагу працювати далі, вірити в наш народ, ЗСУ і нашу країну!

Разом до перемоги!

Все буде Україна!