У БІНПО РОЗПОЧАВ РОБОТУ ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ КОСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ  «ВІДКРИТІ ПУБЛІЧНІ ЛЕКЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ, БАТЬКІВ, ДІТЕЙ»

У БІНПО РОЗПОЧАВ РОБОТУ ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ КОСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ «ВІДКРИТІ ПУБЛІЧНІ ЛЕКЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ, БАТЬКІВ, ДІТЕЙ»

23 березня 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України розпочав роботу постійно діючий консультаційний пункт «Відкриті публічні лекції для педагогів, батьків, дітей», який працюватиме щосереди і щоп’ятниці об 11.00 годині  за посиланням: https://meet.google.com/vvc-zzey-evf.

Із початком російської військової агресії звичний порядок нашого життя назавжди змінився. У кожного виникає безліч запитань, відповіді на які подекуди знайти доволі непросто. Надзвичайно цінно зберігати ресурс і вміти його передавати іншим людям, особливо в таких непростих умовах. Тому на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України було ініційовано створення постійно діючого консультаційного пункту для педагогів, батьків та дітей для своєчасної підтримки і допомоги людей, які постраждали внаслідок військових дій.

Участь у заході взяли науково-педагогічні працівники БІНПО, педагогічні працівники закладів професійної освіти з Київської, Дніпропетровської, Луганської та Сумської областей.

Відкрила захід Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка. Захід був розпочатий ініційованою Президентом України хвилиною мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Вікторія Вікторівна окреслила головну мету створення консультаційного центру, графік та специфіку його роботи. Зокрема питання організації освітнього процесу, використання дистанційних технологій, подолання стресових ситуацій, організацію роботи із особами, батьками та дітьми, які постраждали внаслідок військових дій. У своїй структурі консультаційний центр містить консультації, майстер-класи, тренінги, інтернет-лекції, обмін досвідом. У роботі консультаційного центру братимуть участь науково-педагогічні працівники БІНПО, здобувачі вищої освіти, волонтери. Надходять заявки від інших закладів освіти з метою долучитися до роботи консультаційного центру, поділитися власним досвідом, авторськими методиками.

Олександр Самойленко, доктор психологічних наук, професор кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО, виступив із публічною лекцією «Інтернет речей. Internet of Things, IoT». Олександр Миколайович детально охарактеризував дефініцію «інтернет речей», історію її виникнення, структуру, складники, види і сфери застосування. Лектор навів сучасні приклади застосування ІоТ у побуті (сучасні побутові прилади, гаджети, соціальна сфера), виробництві (дистанційні автоматизовані технології), промисловості (сучасні адаптивні технології штучного інтелекту), науці (дослідна сфера, метеосфера), публічній сфері (держава у смартфоні, автоматизовані дистанційні системи відео-фіксації штрафів МВД), міжнародній діяльності (геомітки, GPS технології) та безліч необмежених можливостей використання.

На завершення заходу директорка БІНПО Вікторія Сидоренко подякувала Олександру Миколайовичу оптимістичні прогнози майбутнього, процвітання та розквіту нашої держави, висловила надію на швидку імплементацію інноваційних цифрових технологій у практичні аспекти нашого життя.

Запис заходу доступний для перегляду на ютуб-каналі БІНПО за посиланням:

Дякуємо всім, хто долучився до роботи консультаційного пункту.

Сила України – у кожному із нас!