З часу відновлення освітнього процесу приступили до навчання та пройшли перший етап дистанційно 915 слухачів

З часу відновлення освітнього процесу в умовах воєнного стану у Центральному інституті післядипломної освіти з 14 березня 2022р. курси підвищення кваліфікації розпочались на основі дистанційного навчання на платформі  LMS AdL із залученням усіх можливих ресурсів.

Зокрема, приступили до навчання та пройшли перший етап дистанційно 915 слухачів, з них:

• Керівні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти  - 142 особи.
  • Керівні та науково-педагогічні працівники закладів післядипломної  педагогічної освіти – 29 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти 179 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 350 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти – 194 особи.
  • Керівні та педагогічні працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, методичних центрів21 особа.

Настановна сесія курсів підвищення кваліфікації здійснювалась у постійній взаємодії із кураторами-тьюторами навчальних груп, відповідно до програм підвищення кваліфікації.

Україна понад Усе!

Бажаємо слухачам, кураторам-тьюторам, викладачам кафедр мирного, плідного та  продуктивного освітнього процесу!