Відбулося засідання Ради ректорів (директорів)  Українського відкритого університету післядипломної освіти та  семінар-нарада за участю компанії «Slavpeople.com»

Відбулося засідання Ради ректорів (директорів) Українського відкритого університету післядипломної освіти та семінар-нарада за участю компанії «Slavpeople.com»

Університетом менеджменту освіти спільно з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» з 15 по 18 червня 2016 року відповідно до Статуту Українського відкритого університету післядипломної освіти (УВУПО) та на виконання розпорядження № 2 Голови ради ректорів (директорів) УВУПО від 17 травня 2016 року на базі оздоровчого комплексу «Маяк» НТУУ «Київський політехнічний інститут» проведено засідання Ради ректорів (директорів) УВУПО та семінар-нараду за участю компанії «Slavpeople.com».

У ході цих заходів їх учасники, ректори й директори закладів післядипломної освіти – членів-засновників УВУПО з різних областей України (Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Івано-Франківської, Луганської, Одеської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та ін.) мали змогу ознайомитися із досвідом організації навчально-методичної, науково-методичної та науково-організаційної роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» та Лазурненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Скадовської міської ради Херсонської області. Цей досвід був обговорений під час проведення семінару-наради ректорів (директорів) Українського відкритого університету післядипломної освіти.

Очолив роботу засідання Голова ради ректорів (директорів) УВУПО, ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Віктор Васильович Олійник.

На порядку денному було розглянуто актуальні та важливі для діяльності УВУПО питання:

1. Про затвердження основних напрямів діяльності УВУПО та плану його роботи на 2016 – 2017 роки.
  2. Про започаткування інноваційного проекту з компанією «Slavpeople.com» щодо впровадження електронного управління педагогічною системою «Учень – Учитель – Заклад ППО» та розроблення її науково-методичного й інформаційно-технологічного забезпечення.
  3. Про призначення виконавчого директора УВУПО.
  4. Про діяльність наукових лабораторій і затвердження складу творчих груп з розроблення законодавчого, нормативно-правового, науково-методичного, навчально-методичного та інформаційно-технологічного забезпечення діяльності закладів післядипломної педагогічної освіти.
  5. Про прийняття нових членів до складу УВУПО.
  6. Різне.

За результатами засідання було затверджено основні напрями діяльності УВУПО та план його роботи на 2016 – 2017 роки;  вирішено створити творчу групу з розроблення інноваційного проекту з компанією «Slavpeople.com» щодо впровадження електронного управління педагогічною системою «Учень – Учитель – Заклад ППО» та розроблення її науково-методичного й інформаційно-технологічного забезпечення; затверджено Розпорядження № 1 Голови Ради ректорів (директорів) Українського відкритого університету післядипломної освіти від 12 січня 2016 р. про призначення виконавчим  директором  УВУПО Олени Миколаївни Отич, виконавчого директора ГС «Консорціум закладів  післядипломної  освіти»,  проректора з науково-методичної  роботи та міжнародних зв’язків  ДВНЗ  «Університет   менеджменту  освіти»; схвалено основні напрями та результати діяльності наукових лабораторій; затверджено творчі групи з розроблення законодавчого, нормативно-правового, науково-методичного, навчально-методичного та інформаційно-технологічного забезпечення діяльності закладів післядипломної педагогічної освіти; до складу УВУПО прийнято Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, а також вирішено створити фонд розвитку УВУПО.