Ханецька Т.І. Психологічний супровід формування культури мовлен-нєвого спілкування у майбутніх психологів

У статті представлена психологічна специфіка культури мовлен-нєвого спілкування студентів-психологів у вищій школі.
Ключові слова: культура спілкування, культура мовленнєвого спіл-кування, комплексна програма, психологічний супровід.

В статье представлена психологическая специфика культуры речевого общения студентов-психологов в высшей школе.
Ключевые слова: культура общения, культура речевого общения, комплексная программа, психологическое сопровождение.

The paper presents of psychological specific of languages communication of students-psychologists in high school.
Key words: сulture communication, culture broadcastingly communication, complex program, psychological accompanying.