Вісник післядипломної освіти: Збірник наукових праць. Випуск 12 (25)

ISSN 2218-7650

Національна академія педагогічних наук України
Державний вищий навчальний заклад
«Університет менеджменту освіти»

ВІСНИК ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Збірник наукових праць
Випуск 12(25)

Внесений до переліку наукових фахових
видань у галузі педагогічних наук
рішенням президії Вищої атестаційної
комісії України
від 26.05.2010 р. № 1-05/4

Внесений до переліку наукових фахових
видань у галузі психологічних наук
рішенням президії Вищої атестаційної
комісії України
від 01.07.2010 р. № 1-05/05

Київ
АТОПОЛ

УДК 378.091.046-021.68: [37.0+159.9] (082)

ББК 74р.я43+88я43

Свідоцтво про державну реєстрацію: серія КВ № 16450-4922ПР від 11 березня 2010 р.

Головний редактор
В. В. Олійник — доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України.

Заступники головного редактора:
Л. М. Сергеєва — доктор педагогічних наук, професор;
Є. Р. Чернишова — доктор педагогічних наук, професор.

Редакційна колегія:
О. Л. Ануфрієва — кандидат педагогічних наук, доцент; Н. М. Бібік — доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України; О. І. Бондарчук — доктор психологічних наук, професор; М. Й. Боришевський — доктор психологічних наук, професор; Н. Ю. Волянюк—доктор психологічних наук, професор; Г. А. Дмитренко — доктор економічних наук, професор; М. Б. Євтух — доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України; Л .М. Карамушка — доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України; Н. І. Клокар — доктор педагогічних наук, доцент; П. В. Лушин — доктор психологічних наук, професор; В. І. Маслов — доктор педагогічних наук, професор; В. В. Москаленко — доктор філософських наук, професор; В. Ф. Паламарчук — доктор педагогічних наук, професор; О. М. Пєхота — доктор педагогічних наук, професор; Н. Г. Протасова — доктор педагогічних наук, професор; В. І. Пуцов — кандидат педагогічних наук, почесний професор; М. І. Романенко — доктор філософських наук, професор; О. С. Снісаренко — кандидат педагогічних наук, доцент; Т. М. Сорочан — доктор педагогічних наук, професор; В. О. Татенко — доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Технічний редакторЯ. Васильченко

Вісник післядипломної освіти: зб. наук. пр. / Ун-т менедж. освіти НАПН України ; редкол. : О. Л. Ануфрієва [та ін.]. — К., 2005. — Вип. 12(25) / голов. ред. В. В. Олійник. — К. : атопол, 2014. — 260 с.

У збірнику висвітлюються актуальні наукові проблеми педагогіки і пси-хології професійної підготовки. Представлено спектр питань з історії педагогіки, методології освіти, теоретико-методичних аспектів навчання та виховання, формування професійних компетентностей, психології особистісного розвитку, підвищення якості освіти.

Збірник становить інтерес не лише для науковців, а й для педагогічних працівників вищої школи, керівників, науковців, методистів, педагогів системи післядипломної освіти, практичних психологів.

ББК 74р.я43+88я43

Затверджено вченою радою
ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»
(протокол № 7від 15 жовтня 2014 р.)