Вісник післядипломної освіти: Збірник наукових праць. Випуск 2 (15)

УДК 378.046.4:371(082)

ББК 74р.я43

Свідоцтва про держреєстрацію - Серія КВ, №16450-4922ПР

Затверджено вченою радою Університету менеджменту освіти АПН України (протокол  № 9  від 22  грудня  2010  р.)

Головний редактор

В.В.Олійник — доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України.

Заступники головного редактора:

Т.Є.Бойченко — кандидат педагогічних наук, доцент;

Є.Р.Чернишова — кандидат педагогічних наук, доцент.

Редакційна колегія:

О.Л.Ануфрієва – кандидат педагогічних наук, доцент; Н.М.Бібік – доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України; С.І.Болтівець – доктор психологічних наук, про-фесор;О.І.Бондарчук – доктор психологічних наук, доцент; М.Й.Боришевський – доктор пси-хологічних наук, професор; Л.М.Ващенко – доктор педагогічних наук, доцент: Н.Ю.Волянюк  доктор психологічних наук, професор; Г.А.Дмитренко – доктор економічних наук, професор; М.Б.Євтух – доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України; Л.М.Карамушка – доктор психологічних наук, член-кореспондент НАПН України, професор; Н.І.Клокар – кан-дидат педагогічних наук, доцент; П.В.Лушин – доктор психологічних наук, професор; В.І.Маслов – доктор педагогічних наук, професор; В.В.Москаленко – доктор філософських наук, професор;В.Ф.Паламарчук – доктор педагогічних наук, професор; О.М.Пєхота – доктор педагогічних наук, професор; Н.Г.Протасова – доктор педагогічних наук, професор; В.І.Пуцов – кандидат педа-гогічних наук, почесний професор; Л.П.Пуховська – доктор педагогічних наук, професор;М.І.Романенко – доктор філософських наук, професор; О.С.Снісаренко – кандидат педагогічних наук, доцент; Т.М.Сорочан – доктор педагогічних наук, професор; В.О.Татенко – доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Вісник післядипломної освіти: зб. наук. праць / Ун-т менедж. освіти

В 53         НАПН України, редкол. : О.Л.Ануфрієва та ін. — К.,  2005. —

Вип. 2 (15) / голов. ред. В.В.Олійник. — 2010. — 256 с.

У збірнику висвітлюються актуальні наукові проблеми педагогіки і психології професійної підготовки. Представлено спектр питань з історії педагогіки, методології освіти, теоретико-методичних аспектів навчання та виховання, формування професійних компетентностей, психології особис-тісного розвитку, підвищення якості освіти.

Збірник становить інтерес не лише для науковців, а й для педагогічних працівників вищої школи, керівників, науковців, методистів, педагогів си-стеми післядипломної освіти, практичних психологів.

ББК 74р.я43