Інтернетконференція 6 квітня 2017 р.

6 квітня 2017 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція на тему «Підготовка керівних та педагогічних кадрів до реалізації Концепції Нової української школи». Організатори заходу – ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», які є членами Всеукраїнської громадської організації «Консорціум закладів післядипломної освіти» та Українського відкритого університету післядипломної освіти, а також Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Таку конференцію вже вшосте проводить Харківська академія неперервної освіти (ректор Л. Д. Покроєва) як базовий заклад Всеукраїнської школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників з питань загальної середньої освіти. Від Університету менеджменту освіти проведення заходу скоординувала кафедра державної служби та менеджменту освіти ЦІППО, яка організувала роботу науково-дослідної лабораторії методології та практики професійного розвитку сучасного освітнього менеджера на громадських засадах (завідувач кафедри Н. Г. Діденко, координатор ВШН доцент кафедри Н. В. Любченко).

З привітальними словами до учасників конференції звернулися Отич  Олена Миколаївна, виконавчий директор Українського відкритого університету післядипломної освіти, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, і Дрожжина Тетяна Володимирівна, проректор з навчальної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, яка побажала плідної роботи від себе та від ректора Харківської академії неперервної освіти Покроєвої Любові Денисівни, заслуженого працівника освіти України, кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого працівника освіти України.

Питання формування сучасного освітнього лідера як складової модернізації освіти актуалізувала у своїй доповіді Діденко Ніна Григорівна, завідувач кафедри державної служби та менеджменту освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктор наук з державного управління, професор.

З доповіддю на тему «Безпечне освітнє середовище як чинник суб’єктивного благополуччя персоналу освітніх організацій» виступилаБондарчук Олена Іванівна, завідувач кафедри психології управління ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктор психологічних наук, професор.

Любченко Надія Василівна, доцент кафедри державної служби та менеджменту освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент,  висвітлила питання актуальності дослідження на тему «Потенціал освітнього кластера як ресурс інноваційного розвитку системи освіти в умовах суспільних трансформацій».

До обговорення актуальних питань щодо визначення шляхів та умов підготовки керівних та педагогічних кадрів до реалізації Концепції Нової української школи в системі післядипломної педагогічної освіти долучилися 56 керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників навчальних закладів загальної середньої, вищої освіти, закладів післядипломної педагогічної освіти. Від Університету менеджменту освіти участь у конференції також узяли старші викладачі кафедри державної служби та менеджменту освіти Купрієвич Вікторія Олександрівна та Пахомова Мілана Володимирівна.

За підсумками тези і доповіді учасників будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів конференції упродовж місяця після проведення інтернет-конференції.

Програма інтернет-конференції 6 квітня 2017 р.

Долучитись до перегляду Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції можна за посиланням http://youtu.be/t-OmZb4s6NU.