НАУКОВО - ДОСЛІДНА ЛАБОРАТОРІЯ МЕТОДОЛОГІЇ ТА ПРАКТИКИ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО МЕНЕДЖЕРА

Науково-дослідна лабораторія методології та практики професійного розвитку сучасного освітнього менеджера створена на громадських засадах кафедрою державної служби та менеджменту освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» в рамках Українського відкритого університету післядипломної освіти з грудня 2016 р.

Науковим керівником лабораторії є завідувач кафедри державної служби та менеджменту освіти, доктор наук з державного управління, професор Ніна Григорівна Діденко.

Лабораторія є центром наукової думки з проблеми професійного розвитку сучасного освітнього менеджера, підвищення якості управлінської діяльності керівних кадрів освіти, навколо неї за цією проблемою об’єднані науковці та практики регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти, науково-методичних центрів ПТНЗ, місцеві органи управління освітою, керівники загальноосвітніх, професійно-технічних освітніх закладів.

Лабораторія запрошує до співпраці у виданні науково-методичної літератури, проведенні науково-комунікативних заходів, дослідженні сучасної моделі професійного розвитку освітнього менеджера науковців, експертів, управлінців, педагогів.

Контактні телефони:
(044) 4813854,      (044)4813874
Адреса електронної пошти для листування:
uvupo.labor@gmail.com.

3 березня 2017 р. у м. Харків в рамках першого в Україні Міжнародного форуму «Нова українська освіта. Створюємо сенси разом» відбулася презентація лабораторії методології і практики професійного розвитку сучасного освітнього менеджера, яку провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри державної служби та менеджменту освіти Надія Василівна Любченко.

Презентація та майстер-клас, проведені Надією Василівною Любченко, були присвячені актуальним питанням розвитку сучасного керівника освітнього закладу як освітнього менеджера нового покоління, здатного вирішувати актуальні проблеми в управлінні і викликали активний інтерес до проблеми серед учасників Форуму.

Заходи лабораторії

Діяльність лабораторії