Науково-практичні студії «Методологія та практика професійного розвитку сучасного менеджера в освіті»

У 2020 році з ініціативи завідувачки кафедри З. В. Рябової та доцентки Н. В. Любченко ініційовано організацію діяльності науково-практичних студій кафедри.

Науково-практичні студії «Методологія та практика професійного розвитку менеджера в освіті» – форма кластерної навчальної взаємодії учасників освітнього процесу  в контексті формальної та неформальної освіти, яка інтегрує результати наукової, методичної та дослідної діяльності науково-педагогічних працівників кафедри та керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої, вищої освіти, органів управління освітою місцевого рівня з усієї країни. Ці студії є майстернею професійного розвитку менеджерів освітньої галузі. Результати співпраці кафедри й працівників освіти країни представлено на проведених студіях в межах міжнародних, всеукраїнських науково-практичних заходах.

 Науково-практичні студії «Методологія та практика професійного розвитку сучасного менеджера в освіті» проводяться два рази на рік під час Міжнародних та Всеукраїнських освітянських виставок.

Поточне засідання відбудеться 21 жовтня 2021 р. о 15.00. за лінком https://bbb.uem.edu.ua/b/zoy-19z-nfh-fqq

Тема: Проєктування адаптивної моделі професійного розвитку педагогів в умовах відкритого університету післядипломної освіти.

Запрошуємо науково-педагогічних, педагогічних працівників, керівників закладів загальної середньої, фахової передвищої вищої освіти, керівників і працівників органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників.