У БІНПО РОЗПОЧАЛАСЬ ЕКЗАМЕНАЦІЙНО-ЗАЛІКОВА СЕСІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ

31 жовтня 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України розпочалась екзаменаційно-залікова сесія для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня (ОПП «Психологія», ОПП «Управління навчальним закладом», ОПП «Адміністративний менеджмент», ОПП «Педагогіка вищої школи»).

В умовах масштабного військового вторгнення російської федерації, тривалих ракетно-бомбових та артилерійських ударів по цивільній інфраструктурі, у тому числі й закладах освіти, найголовнішим завданням при підготовці їх до роботи є забезпечення безпеки працівників та здобувачів освіти.

Організаційну нараду із студентами розпочала Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО. Вікторія Вікторівна акцентувала увагу на особливостях проведення сесії в умовах воєнного стану, організації аудиторної та позааудиторної роботи, підготовці до науково-педагогічної та переддипломної видів практик. Ознайомила з професорсько-викладацьким складом по кожній освітній програмі.

Студенти прослухали обов’язковий первинний інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Інструктаж провів Євгеній Івашев, в.о. заступника директора з навчальної роботи, відповідальний за охорону праці БІНПО, кандидат юридичних наук. Поряд із традиційними питаннями безпеки під час занять за дистанційною формою, основ електробезпеки та пожежної безпеки, під час інструктажу студенти були ознайомленні із алгоритмом дій при отриманні сигналів оповіщення «Увага всім» та «Повітряна тривога», правилами поводження із вибухонебезпечними предметами, поведінкою при обстрілі стрілецькою зброєю, під час артобстрілів (у тому числі системами залпового вогню), при потраплянні у завали, у разі відсутності водопостачання та зникнення українського ефірного мовлення. Додатково нашим студентам було роз’яснено загальні засади безпеки під час радіаційних надзвичайних ситуацій.

В організаційній нараді взяли участь гаранти ОПП та члени проєктних груп, зокрема Володимир Кулішов, гарант ОПП «Педагогіка вищої школи», Наталія Торба, гарант ОПП «Психологія», Ольга Фархшатова, членкиня проєктної групи «Менеджмент», Лідія Горошкова, членкиня проєктної групи «Менеджмент», Олена Юденкова, членкиня проєктної групи «Педагогіка вищої школи».

Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти безпеки та швидшої перемоги України!