Сьогодні в Україні у складні воєнні часи досить важливо продовжувати навчання та розвиток кожному студенту та викладачу. Пошук інноваційних методів викладання є безперервним у професійній діяльності кожного науково-педагогічного працівника.

На початку жовтня 2022 року завідувач кафедри психології та особистісного розвитку Вікторія Виноградова взяла участь в управлінській рефлексивній грі «Ловці можливостей». Учасниками гри були управлінці, власники бізнесів, менеджери, представники різних професій. Саме такий очний формат спілкування дозволяє отримати нові інсайти та інструменти управлінської діяльності, наприклад, розуміння ефективної побудови команди.

Ця форма заходу також є найшвидшою та найдієвішою у трансформації особистості. Слід відмітити атмосферу свободи, в якій прийняття групових управлінських рішень стало ефективним. Це сприяло розвитку групової взаємодії, її структуруванню та швидкій побудові командної роботи. Однак, ці методи працюють лише серед зрілих особистостей. Інакше потрібне чітке управління та керівництво. Такі ігри змінюють особистість та надихають на нові проєкти та інновації. Вважаємо, що після повернення студентів до аудиторій доцільно буде застосовувати деякі інструменти в освітньому процесі. А щодо рефлексивних практик, то для них є місце в будь-якому форматі навчання.