У ННІМП ЗАВЕРШИЛА РОБОТУ ЕКЗАМЕНАЦІЙНА КОМІСІЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 053 «ПСИХОЛОГІЯ»

Упродовж двох останніх тижнів тривав підсумковий етап освітнього процесу для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 «Психологія» заочної форми навчання. Підсумкові екзамени та захисти кваліфікаційних робіт відбулись в онлайн форматі з 07 по 15 листопада 2022 року. Екзаменаційна комісія під головуванням доктора психологічних наук, професора Ю.М. Швалба створила необхідну психологічну атмосферу задля успішного складання здобувачами вищої освіти останнього випробування перед врученням дипломів. Випускники представили дослідження на актуальні теми сьогодення. Відзначимо, що в умовах виключення світла, перебоїв інтернету, внаслідок військових дій, студенти змогли підготувати власні дослідження та представити їх на захисті на належному рівні. Викладачі кафедри психології та особистісного розвитку допомогли розкрити потенціал здобувачів вищої освіти щодо їх розвитку у науковій та практичній царині психології.

Слід підкреслити, що сьогодні суспільство має високий запит на фахівців з психології. Університет менеджменту освіти здійснює їх підготовку відповідно до сучасних потреб ринку праці.

Це наближає нас до Перемоги!

Україна понад усе!