ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ І ЕТАПУ ХІІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

У Навчально-науковому інституті менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України успішно завершено І етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасниками конкурсу стали 23 здобувача вищої освіти Інституту.

Метою конкурсу було ‑ розвиток інтелектуального потенціалу здобувачів вищої освіти, їх професійне самовизначення, формування активної життєвої позиції; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризація національного літературного надбання; виховання любові до України та рідної української мови.

До складу журі та оргкомітету входили науково-педагогічні працівники Інституту, які відзначили творчий підхід, неординарність думок, креативність змісту, новаторство ідей, стилістичну довершеність, лексичне багатство, граматичну досконалість, орфографічну грамотність, оригінальність викладу, художню майстерність окремих учасників. Переможцями конкурсу визначено три учасника, яких було нагороджено відповідними Дипломами (І, ІІ, ІІІ ступеня).

На підставі рішення журі І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка, розпорядження директора № 20-05/952 від 21.10.2022 р. «Про проведення І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення Міністерства освіти і науки України (лист № 1/12288-22 від 18.10.2022 року «Про проведення ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка») переможців конкурсу НАГОРОДЖЕНО:

• Дипломом І ступеня – Башинську Єлизавету;
  • Дипломом ІІ ступеня – Архипова Микиту;
  • Дипломом ІІІ ступеня – Бурлаку Крістіну.

Щиро дякуємо за сприяння у проведенні конкурсу науково-педагогічним працівникам Навчально-наукового інституту менеджменту та психології.

Сердечно вітаємо переможців І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка! Бажаємо всім учасникам нових успіхів та творчих досягнень!