20 грудня 2022 року згідно наказу ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» від 15 грудня 2022 року № 01-01/604 проведено засідання Організаційного комітету та Виборчої комісії.

Головою організаційного комітету обрано Супруна В’ячеслава Васильовича, професора кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти, заступником голови організаційного комітету – Лапошу Марину Ігорівну, провідного юрисконсульта, секретарем – Поліщук Тетяну Іванівну, начальника відділу роботи з персоналом Університету.

Головою Виборчої комісії обрано Дегтярьову Ію Олександрівну, професора кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, заступником голови Виборчої комісії – Рябову Зою Вікторівну, завідувача кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти, секретарем – Чепенко Єлизавету Сергіївну, завідувача гуртожитку Університету.