ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

21 грудня 2022 року під головуванням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» член-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії М. О. Кириченка, відбулося планове засідання Вченої ради Університету.

Голова Вченої ради М. О. Кириченко вручив Почесну відзнаку ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за звитяжну працю у сфері післядипломної педагогічної освіти кандидату економічних наук, доценту, професору кафедри менеджменту освіти і права В.В.Супруну; Почесну грамоту НАПН України доктору педагогічних наук, професору, завідувачці кафедри професійної освіти і права Л.М.Сергеєвій за вагомий внесок у розбудову системи післядипломної освіти, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм; завідувачу кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти доктору педагогічних наук, професору І.Л. Сіданіч та директору Центру міжнародного співробітництва та освіти С.Ю.Грицай вручено Подяку ДЗВО «Університет менеджменту освіти» з нагоди ювілейної дати з Дня народження за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм. ДЗВО УМО

Проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Н.П.Муранова  представила результати вступної кампанії 2022 року, завдання щодо організації та забезпечення прийому вступників та здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії до Університету на 2023 рік.

Розглянуто результати виконання завершених та перехідних прикладних наукових досліджень Університету та затверджено тему науково-дослідної роботи Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти «Трендвотчінг ринку праці в системі підготовки і підвищення кваліфікації фахівців в умовах повоєнного відновлення України» 2022-2025 рр., науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор В.В.Сидоренко.

Вченою радою затверджено положення та порядки щодо організації та проведення виборів ректора Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» (у новій редакції); склад спеціалізованих вчених рад на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 – освітні, педагогічні науки по захисту дисертацій Ольги Федорівни Золочевської, Гаррета Рахматовича Бодома, Оксани Василівни Віролайнен.

Рекомендовано до друку навчальний посібник «Основи медіаграмотності» для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 011 – Освітні, педагогічні науки (автор – доктор педагогічних наук, доцент Н. О. Приходькіна); довідник «Дисертаційні роботи, підготовлені до захисту та захищені у спеціалізованих вчених радах ДЗВО «Університет менеджменту освіти» у 2018-2022 рр. (за заг. ред. О. М. Спіріна); електронне видання методичних рекомендацій «Розгортання та використання єдиної цифрової хмаро орієнтованої системи управління навчанням магістрів і PhD у галузях освіти/педагогіки, соціальних та поведінкових наук»»(авторський колектив: Антощук С. В., Гущина Н. І., Касьян С. П., Кондратова Л. Г., Олійник В. В., Олексюк В. П., Пінчук Н. І., Спірін О. М.; за заг. ред. О. М. Спіріна) та наукове видання «Лушин Павло Володимирович: бібліографічний покажчик» (упорядник Я. В. Сухенко, кандидат психологічних наук, доцент).