ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПОВОЄННОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

17 червня 2022 року завідувачка кафедри психології управління ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України докторка психологічних наук, професорка Олена Бондарчук взяла участь у роботі Міжнародного круглого столу до Дня державної служби України «Державна служба України: сучасні виклики та перспективи повоєнної трансформації» з доповіддю «Особистісний ресурс діяльності державних службовців в умовах воєнного стану в Україні».

Міжнародний круглий стіл був організований Навчально-науковим інститутом публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка і мав на меті обговорення актуальних проблемних питань з функціонування державної служби в Україні в умовах сучасних суспільних викликів та загроз, обґрунтуванню перспектив її повоєнної трансформації.

У роботі Круглого столу взяли участь держслужбовці і науковці з Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, України, в тому числі Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов, Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, Marc van den MUYZENBERG, Director of Public Sector Capacity Centre (PSC2), the Netherland та ін. http://ipacs.knu.ua/pages/osn/1/files/fad8fdea-f545-4620-a260-e68b11c1f0b2.pdf

Учасники круглого столу обговорили етико-психологічні проблеми діяльності держслужби, медіації в умовах конфліктів різного рівня, окреслили вектори, перспективи та інноваційні інструменти повоєнної трансформації діяльності державної служби України, які надихають на нові звершення й підкріплюють віру в переможний рух України.

Разом до перемоги та відбудови України у повоєнні часи!