НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ БІНПО ВІДВІДАЛИ ВИЩУ ШКОЛУ МЕНЕДЖМЕНТУ (ВАРНА, БОЛГАРІЯ)

24 червня 2021 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» у межах міжнародного стажування відвідали Вищу школу менеджменту (Варна, Болгарія). Вища школа менеджменту входить у топ-40 бізнес-шкіл Центральної і Східної Європи. На сьогодні в закладі навчається близько 2000 студентів із 50 країн світу. Згідно з рейтингами Eduniversal, Best Masters, школа визнана кращою бізнес-школою у Болгарії.

Особливістю освітнього процесу є те, що навчання здійснюється англійською мовою. Популярними серед замовників освітніх послуг є магістерські програми з бізнес-адміністрування (МВА) та отельного й туристичного менеджменту.

Потужним підрозділом Вищого училища менеджменту є Академія кулінарних мистецтв, після закінченню якої студенти отримують диплом бакалавра кулінарних мистецтв.

Посилює привабливість закладу налагоджена система міжнародної співпраці із закладами освіти інших країн. Кожен студент може провести семестр в одному з університетів-партнерів. Коло міжнародного обміну Вищого училища менеджменту складає більше ста університетів Європи. Є досвід співпраці з Японією, Бразилією, Китаєм та іншими країнами.

Під час зустрічі ректор Вищого училища менеджменту, професор Теодор Радєєв поділився досвідом роботи закладу, презентував освітні плани і програми, за якими здійснюється навчання студентів, особливості їх практичної підготовки, висвітлив специфіку розробленої системи моніторингу якості освіти.

Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка презентувала систему роботи закладу, основні напрями роботи, наукові та освітні здобутки колективу.

Між сторонами обговорювались питання подальшої освітньої, наукової, методичної співпраці за такими напрямами:

• Підвищення рівня інтернаціоналізації та покращення якості міжнародного науково-дослідницького співробітництва в галузі наук про освіту, педагогіки і психології, підвищення конкурентоспроможності студентів, викладачів та вчених на внутрішньому та міжнародному ринку праці.
  • Проведення спільних наукових досліджень, упровадження проектів у галузях, що становлять взаємний інтерес.
  • Організація міжнародних наукових заходів, зокрема конференцій, семінарів, симпозіумів, конгресів, Е-конференцій, вебінарів тощо.
  • Міжнародне стажування в контексті глобальних освітніх трендів розвитку науки, залучення до  кращих світових практик, підвищення якості освіти у відповідності з міжнародними освітніми стандартами.
  • Здійснення обміну науковцями, аспірантами, магістрантами та студентами в рамках співпраці.
  • Сприяння передачі досвіду в області організації наукових досліджень та освітнього процесу.

Знайомство із до досвідом роботи Вищої школи менеджменту стало позитивним орієнтиром подальшої міжнародної співпраці БІНПО.