У БІНПО ВІДБУЛИСЬ МАЙСТЕР-КЛАСИ У МЕЖАХ ВІДКРИТОГО UNIVERSAL-МАРАФОНУ «СИЛА УКРАЇНИ – У КОЖНОМУ З НАС»

У БІНПО ВІДБУЛИСЬ МАЙСТЕР-КЛАСИ У МЕЖАХ ВІДКРИТОГО UNIVERSAL-МАРАФОНУ «СИЛА УКРАЇНИ – У КОЖНОМУ З НАС»

10 травня 2022 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України продовжив роботу відкритий Universal-марафон «Сила України – у кожному з нас».

На марафоні зафіксовано понад 100 точок підключення. У заході взяли участь науково-педагогічні і педагогічні працівники, педагоги закладів професійної і вищої освіти, здобувачі, слухачі курсів підвищення кваліфікації, ключові стейкголдери, волонтери із Чернігівської, Дніпропетровської, Київської, Сумської, Черкаської, Житомирської, Миколаївської, Вінницької, Закарпатської, Одеської, Івано-Франківської, Полтавської областей, м. Києва.

Захід традиційно розпочато зініційованою Президентом України хвилиною мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Відкрила марафон Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка. Вікторія Вікторівна, подякувала нашим військовим, нашим охоронцям, які боронять ціною власного життя кордони України. Було запропоновано вірш Василя Головецького «Мамо, я убитий в Ірпені», який є не просто поезією, це – згусток болю і віри українців у перемогу за власну незалежність, за своє життя і свободу. Усім присутнім також було продемонстровано композицію Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну», яка була написано до 24 лютого 2022 року, але зараз її зміст є особливо актуальним.

У рамках відеочеленджу «Історія поколінь» представлено три історії: «Боже, як я хочу прокинутись в світі, де немає страждань і війни)» (авторка – Світлана Сажко, методистка навчального відділу БІНПО (https://www.facebook.com/100012276764886/videos/5061018053935019), «Життя подолає смерть (історія родини, яка передається через покоління)» (авторка Світлана Сташенко, завідувачка відділу цифровізації освітньої діяльності БІНПО (https://www.facebook.com/100012276764886/videos/1011136519538523), «Історія поколінь - це і про майбутнє. майбутнє нашої країни – це її діти» (авторка Наталія Бабченко, доктор філософії у галузі освіти/педагогіки, старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО, https://www.facebook.com/100012276764886/videos/1667432696939018).

Модератор Олександр Самойленко, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО, виступив із майстер-класом: «Створення персонального вебресурсу педагога». Олександр Миколайович окреслив перспективи професійної освіти у розрізі концепції «Модель освіти – 2030». У простій та доступній формі було продемонстровано актуальні вебресурси для підтримки як педагогічних працівників, так і здобувачів освіти. На наочних практичних прикладах роз’яснено вимоги до персонального вебресурсу педагога, а також формати розміщення навчального контенту.

Модераторка Вікторія Баркар, в.о. директора ДНЗ «Білицький професійний ліцей», ключовий стейкголдер, випускниця БІНПО, провела майстер-клас з теми: «Дуальна форма навчання як складник соціального партнерства». Вікторія Іванівна окреслила зародження дуальної освіти в Німеччині, проаналізувала аспекти соціального складника дуальної форми навчання для закладів професійної освіти в Україні, розкрила позитивний досвід побудови системи дуальної освіти у ЗВО Республіки Польща, а також кореляцію між ефективною системою дуальної освіти у професійних закладах і рекордно низьким рівнем безробіття у Швейцарії.

Повний виступ модераторів марафону доступний для перегляду на ютуб-каналі БІНПО за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=kBT19MT1DsI.

Інформація про всі майстер-класи в межах відкритого Universal-марафону «Cила України – у кожному з нас» є доступною для перегляду та ознайомленню на офіційному сайті Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти: https://cutt.ly/6F9muXj.

Ми працюємо для Вас та заради перемоги України.

Тож тримаймо наш переможний освітянський стрій!