У БІНПО ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ «ВІДКРИТІ ПУБЛІЧНІ ЛЕКЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ, БАТЬКІВ, ДІТЕЙ»

03 червня 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбулося чергове засідання консультаційного пункту «Відкриті публічні лекції для педагогів, батьків, дітей».

У засіданні консультпункту взяли участь науково-педагогічні працівники, педагоги закладів професійної та фахової передвищої освіти, здобувачі освіти, слухачі курсів підвищення кваліфікації, волонтери і ключові стейкголдери із Донецької, Чернігівської, Дніпропетровської, Київської, Сумської, Черкаської, Житомирської, Миколаївської, Вінницької, Закарпатської, Одеської, Івано-Франківської, Полтавської областей, м. Києва. Було зафіксовано понад 80 точок підключення.

Захід традиційно розпочато зініційованою Президентом України загальнонаціональною хвилиною мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Консультпункт розпочато композицією Крістіни Присяжнюк «Я хочу додому», що передає відчуття теперішньої реальності багатьох українців в умовах війни.

Відкрила консультпункт Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка. Вікторія Вікторівна повідомила присутнім статистику щодо загиблих і поранених дітей під час війни, економічних збитків, завданих Україні за наслідками російської агресії, починаючи із 24 лютого 2022 року, кількість пошкоджених та зруйнованих закладів освіти. До уваги присутніх було запропоновано вірш Зеновія Винничука «Я бачила, як плакали Солдати», у якому відображено і біль від наших втрат, і неймовірну вдячність нашим воїнам, які віддають життя за нашу свободу.

Модераторка Лідія Горошкова, вчена секретарка секції 22 «Науки про Землю» Наукової ради МОН України, експертка Національного фонду досліджень України, докторка економічних наук, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО, виступила із відкритою лекцією: «Економіка України: наслідки війни, сподівання та перспективи». Лідія Анатоліївна проаналізувала ефективні державні заходи нашого уряду, спрямовані на захист фінансового ринку України, зміцнення курсу національної валюти, окреслила перспективи розвитку національної економіки.

Модераторка Оксана Рудич, кандидатка економічних наук, доцентка, доцентка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО, виступила з лекцією: «Фінансове шахрайство під час війни: нові схеми». Оксана Олександрівна надала детальний опис актуальних кейсів фінансових шахрайств в умовах воєнного стану, дала практичні поради щодо забезпечення власної фінансової безпеки.

Учасники відкритих публічних лекцій висловили слова вдячності організаторам та модераторам заходу.

Повний запис засідання консультаційного пункту доступний для перегляду на ютуб-каналі БІНПО за посиланням:

Нагадуємо, що робота консультаційного пункту продовжується, тож запрошуємо приєднуватися до нашого переможного освітянського строю!

Ми працюємо разом заради майбутнього нашої України!