ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ДИПЛОМНИХ РОБІТ СТУДЕНТА БІНПО ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТРА

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України вітає Віталія Лукіянчука, здобувача освітнього ступеня магістра спеціальності «Менеджмент» («Адміністративний менеджмент») Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти з перемогою (Диплом І ступеня) у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти спеціалізації «Управління інноваційною діяльністю».

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів проводився на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського МОН України (м. Кременчук).

Науковий керівник: Лідія Горошкова, докторка економічних наук, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО (Horoshkova Lidiia, D. Sc. in Economics, as. professor Professor of the Department of Pedagogy, Psychology and Management).

Упродовж 2021-2022 років Лідія Горошкова підготувала п’ять переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів студентських наукових робіт.

Бажаємо Віталію Лукіянчуку подальших наукових звершень, творчості, натхнення, успіху, перемоги на освітянській та науковій ниві. Нехай успішним буде ваше майбутнє, а знання, отримані у БІНПО, сприятимуть благу вашої родини та процвітанню України.