ВІТАННЯ РЕКТОРА М.О.Кириченка ВИПУСКНИКАМ-2022

ВІТАННЯ РЕКТОРА М.О.Кириченка ВИПУСКНИКАМ-2022

 

 

 

 

Дорогі випускники!

Від Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України сердечно вітаємо Вас із закінченням 2021-2022 навчального року. Закінчення школи – урочиста, хвилююча і визначна подія в житті кожного випускника.

Попереду на Вас чекає незвідана дорога життя, добрі вчинки і переживання, радісні хвилини, нові відкриття і перемоги. Бажаємо вам впевненості у власних силах, вагомих здобутків у достойних справах, благополуччя, завзяття, нових вражень і звершень, щасливого і світлого майбутнього, яскравих успіхів! Бажаємо ставити високі цілі і досягати їх, підкорити нові вершини знань, бути справжніми патріотами та сміливо йти до здійснення заповітних мрій! Щедрої долі вам у житті!

Дорогі випускники! Ви стоїте перед відповідальним вибором закладу вищої освіти. Запрошуємо Вас приєднатися до команди активних, креативних, щирих і талановитих студентів ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України (http://umo.edu.ua/).

У нашому Університеті створено всі умови для підготовки успішних фахівців - від авторитетного професорсько-викладацького складу до сучасних технічних рішень освітнього процесу. А далі все у Ваших руках: старанне навчання і успішність сьогодні - необхідні умови розвитку правового, соціального, процвітаючого і благополучного суспільства завтра. У Вас є унікальна можливість навчатися з користю не тільки для себе, а для всієї України. Скористайтеся нею!

У цей святковий день від великої родини викладачів і студентів Університету висловлюємо слова вдячності за високий професіоналізм, високе служіння обраній справі та самовіддану працю усім працівникам освіти. Мудрість учителів залишається з вихованцями на все життя. Щастя вам, добра, любові, міцного здоров’я, мирного неба, натхненної творчої праці, успішного здійснення всіх планів і задумів!

Низький уклін вам, дорогі батьки, за виховання підростаючого покоління, розуміння і постійну підтримку дітей та молоді, за непохитну віру у щасливе майбутнє Батьківщини. Дякуємо всім, хто спонукає дітей до науки та освіти.

Зичимо мирного неба і злагоди Україні та кожній родині. Бажаємо вам бути гідними творцями свого життя. Реалізуйте все задумане в імя українського народу, бо Ви – майбутнє рідної держави.

Любіть Україну! З Богом у добру путь!

Свято віримо у перемогу українського народу над російським агресором!

Наближаємо нашу перемогу разом!

Слава Україні!

 

З повагою, колектив ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Ректор Микола Кириченко.