ВСЕУКРАЇНСЬКА ВІДКРИТА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ПОЛІТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ»

ВСЕУКРАЇНСЬКА ВІДКРИТА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ПОЛІТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ»

17 грудня 2021 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України проведено багатосторонній партнерський захід – Всеукраїнську відкриту науково-практичну конференцію «Сучасні політичні технології: досвід та перспективи реалізації в Україні»

Співорганізаторами конференції виступили: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (кафедра публічного управління та проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології); Українська асоціація політичного консалтингу; Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права; Фундація європейських і безпекових досліджень; Український Центр суспільного розвитку; Асоціація політичних психологів України; Інститут дослідження Голодомору; Білоцерківський національний аграрний університет; Всеукраїнська асоціація магістрів державного управління; Міжнародна асоціація малих громад; Національний педагогічний університет імені М.П Драгоманова; Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника; Всеукраїнська асоціація політичних наук.

Конференція відбулася в змішаному форматі з прямою трансляцією на YouTube каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA).

Мета конференції ‑ оприлюднення та розвиток передових наукових знань щодо формування і реалізації політичних технологій в Україні на сучасному етапі та на перспективу.

На конференції обговорили питання сучасних політичних процесів в сучасній Україні та світі, впливу пандемії на політичну сферу, демократичні аспекти функціонування політикуму, психологічні чинники політичного успіху, мотиваційних моделей політичної діяльності, використання можливостей Think Tanks у подоланні розриву між знаннями і політикою та інші.

Ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Микола Кириченко, звертаючись до учасників заходу зі вступним словом, акцентував увагу на тому, що «…політичні технології мають формуватися на основі сучасних знань, щоб політична діяльність в Україні здійснювалася на більш високому рівні, компетентно, з дотриманням світових стандартів та етичних правил. УМО підтримує професіоналізацію а просвітництво в цьому напрямі». Також Микола Олексійович наголосив «…на важливості взаємодії практиків-політтехнологів, публічних діячів, науковців, здобувачів вищої освіти задля розвитку належної практичної методології формування і реалізації політичних технологій». Він запросив присутніх здобувати в ДЗВО «УМО» вищу освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», яка охоплює усі політичні етапи - від виборів до прийняття публічно-управлінських рішень.

З вітальним словом виступили також головні співорганізатори заходу - Владислав Котляр, голова ГО «Української асоціації політичного консалтингу» та Ольга Петроє, голова ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права», доктор наук з державного управління, професор, які відзначили актуальність проблематики політичних технологій та наукового забезпеченні процесів їх формування і застосування.

Конференція тривала впродовж дня. Було багато виступів та активних дискусій, зокрема за участю здобувачів ступенів магістра та доктора філософії за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Керівництво та науково-педагогічний склад ДЗВО «УМО» переконані в ефективності міжсекторального багаторівневого діалогу не лише задля підвищення ефективності освітнього процесу, а й для реальних змін у вітчизняній системі врядування.

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути конференцію на YouTube каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=d6YW7p94ghc&t=416s