ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ  З ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МОН УКРАЇНИ

ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ З ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МОН УКРАЇНИ

08 вересня 2022 року завідувач кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва взяла участь у засіданні Науково-методичної комісії з інноваційної діяльності сектору дошкільної, загальної середньої, професійно (професійно-технічної), позашкільної освіти та виховання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (наказ МОН України від 05.03.2021 р. № 289).

Розглянуто звіти закладів освіти про результати експериментів і серед інших затверджено звіт про завершення ІV (проєктно-планувального) етапу експерименту всеукраїнського рівня за темою «Управління проєктами особистісного розвитку учнів у освітньому середовищі об’єднаних територіальних громад» на базі закладів загальної середньої освіти Полтавської, Миколаївської, Київської, Тернопільської, Черкаської, Донецької областей за жовтень 2021 – вересень 2022 роки (науковий керівник – Валерій Киричук, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти»).