З 23.01.2023 р. розпочинаються курси підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти

Шановні слухачі!

З 23.01.2023 р. розпочинаються курси підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка на 2023 рік.

В умовах воєнного часу очні етапи підвищення кваліфікації здійснюються з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн. Дистанційний етап навчання відбувається на платформі LMS Аdle.

Просимо вас:

  • Зареєструватися на сайті ЦІПО http://umo.edu.ua/rejestracija-na-kursi-pidvishhennja-kvalifikaciji-1 або у разі неможливості онлайн-реєстрації надати відповідну інформацію куратору-тьютору.
  • Надіслати сканований (з підписом) наказ-направлення на електронну пошту куратора-тьютора.
  • Отримати у куратора-тьютора дані для роботи в освітньому веб-середовищі на платформі LMS Аdle, рекомендації та необхідні інформаційні, навчально-методичні матеріали.
  • Відвідувати онлайн-заняття, а також працювати дистанційно в освітньому середовищі на платформі LMS Аdle. (У разі неможливості відвідувати заняття, слухачі можуть отримати завдання у куратора-тьютора та опрацювати самостійно).

З розкладами занять можна ознайомитися на сторінці «Слухачам» сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/slukhacham/rozklad-zanjatj-slukhacham .

З питань проходження підвищення кваліфікації звертатися:

Навчальний відділ
Гордієнко Наталія Василівна (завідувач) – 095 884 46 93;
Годорож Ольга Володимирівна – 067 961 84 60;
Куратори-тьютори навчальних груп: 

 

 

І етап (23.01–27.01); ІІ етап (28.01–13.05); ІІІ етап (15.05–19.05)***

1

4.13.2.

Інтерактивні технології змішаного навчання у закладах освіти (на базі Коростенського ЦПРПП Житомирської області)

ВОС

ІКТ

Проф.

С. П. Касьян

skasian@umo.edu.ua

2

4.54.

Нова українська школа: форми і методи навчання здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти (на базі Коростенського ЦПРПП Житомирської області)

ФОД

Ст. викл.

Ю. А. Шабала.

syrist@uem.edu.ua

3

4.62.

Особливості формування психологічної культури освітян у кризових умовах (на базі Коростенського ЦПРПП Житомирської області)

ПУ

Проф.

А. С. Москальова

moskallla@uem.edu.ua

 

 

 

 

 

Україна понад УСЕ!

Бажаємо Вам безпечного та успішного професійного розвитку!

 З повагою,
директорат Центрального інституту післядипломної освіти
ДЗВО «Університет менеджменту освіти»