Вітаємо вас у Центральному інституті післядипломної освіти та повідомляємо, що з 05 лютого 2024 р. розпочинаються курси підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти відповідно до плану-графіка на 2024 рік.

В умовах воєнного часу очні етапи підвищення кваліфікації здійснюються з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн. Дистанційний етап навчання відбувається на платформі LMS Аdle.

Просимо вас:

• Зареєструватися на сайті ЦІПО http://umo.edu.ua/rejestracija-na-kursi-pidvishhennja-kvalifikaciji-1 або у разі неможливості онлайн-реєстрації надати відповідну інформацію куратору-тьютору.

• Надіслати сканований (з підписом) наказ-направлення на електронну пошту куратора-тьютора.

• Отримати у куратора-тьютора дані для роботи в освітньому веб-середовищі на платформі LMS Аdle, рекомендації та необхідні інформаційні, навчально-методичні матеріали.

• Відвідувати онлайн-заняття, а також працювати дистанційно в освітньому середовищі на платформі LMS Аdle.(У разі неможливості відвідувати заняття, слухачі можуть отримати завдання у куратора-тьютора та опрацювати самостійно).

З розкладами занять можна ознайомитися на сторінці «Слухачам» сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/slukhacham/rozklad-zanjatj-slukhacham

З питань проходження підвищення кваліфікації звертатися:

Навчальний відділ
Гордієнко Наталія Василівна (завідувач) – 095 884 46 93;
Годорож Ольга Володимирівна – 067 961 84 60;
Куратори-тьютори навчальних груп:

І етап (05.02–09.02); ІІ етап (10.02–25.05); ІІІ етап (27.05.–31.05)***

1.7.8.

Науково-педагогічні та педагогічні працівники (викладачі) закладів фахової передвищої освіти (на базі ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ»)

ФОД

В.В.

Маршицька

vmarsh@ukr.net

1.7.9.

Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання закладів фахової передвищої освіти (на базі Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу)

ВОС

ІКТ