Вітаємо вас у Центральному інституті післядипломної освіти та повідомляємо, що з 15 квітня 2024 р. розпочинаються курси підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освітивідповідно до плану-графіка на 2024 рік.

В умовах воєнного часу очні етапипідвищення кваліфікації здійснюються з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн.Дистанційний етап навчаннявідбувається на платформі LMS Аdle.

Просимо вас:

• Зареєструватися на сайті ЦІПОhttp://umo.edu.ua/rejestracija-na-kursi-pidvishhennja-kvalifikaciji-1або у разі неможливості онлайн-реєстрації надати відповідну інформацію куратору-тьютору.

• Надіслати сканований (з підписом) наказ-направлення на електронну пошту куратора-тьютора.

• Отримати у куратора-тьютора дані для роботи в освітньому веб-середовищі на платформі LMS Аdle, рекомендації та необхідні інформаційні, навчально-методичні матеріали.

• Відвідувати онлайн-заняття, а також працювати дистанційно в освітньому середовищі на платформі LMS Аdle.(У разі неможливості відвідувати заняття, слухачі можуть отримати завдання у куратора-тьютора та опрацювати самостійно).

З розкладами занять можна ознайомитися на сторінці «Слухачам» сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/slukhacham/rozklad-zanjatj-slukhacham

З питань проходження підвищення кваліфікації звертатися:

Навчальний відділ
Гордієнко Наталія Василівна (завідувач) – 095 884 46 93;
Годорож Ольга Володимирівна – 067 961 84 60;
Куратори-тьютори навчальних груп:

І етап (15.04–19.04); ІІ етап (20.04–09.11); ІІІ етап (11.11–15.11)***

4.48.1, 4.55.1,
4.58.1, 4.59.1,
1.6.11.

Технології забезпечення психологічного здоров'я й благополуччя учасників освітнього процесу та психологічної безпеки освітнього середовища в кризових умовах і повоєнний час

ПУ

С.В. Казакова

s13_kazakova@uem.edu.ua

І етап (15.04–19.04); ІІ етап (20.04–05.10); ІІІ етап (07.10–11.10)***

4.62.

Психолого-педагогічна підготовка педагогічних працівників до роботи з соматично ослабленими дітьми (на базі Державної установи «Школа супергероїв»)