Вітаємо вас у Центральному інституті післядипломної освіти та повідомляємо, що з 15 січня 2024 р. розпочинаються курси підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти відповідно до плану-графіка на 2024 рік.

В умовах воєнного часу очні етапи підвищення кваліфікації здійснюються з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн. Дистанційний етап навчання відбувається на платформі LMS Аdle.

Просимо вас:

• Зареєструватися на сайті ЦІПО http://umo.edu.ua/rejestracija-na-kursi-pidvishhennja-kvalifikaciji-1 або у разі неможливості онлайн-реєстрації надати відповідну інформацію куратору-тьютору.

• Надіслати сканований (з підписом) наказ-направлення на електронну пошту куратора-тьютора.

• Отримати у куратора-тьютора дані для роботи в освітньому веб-середовищі на платформі LMS Аdle, рекомендації та необхідні інформаційні, навчально-методичні матеріали.

• Відвідувати онлайн-заняття, а також працювати дистанційно в освітньому середовищі на платформі LMS Аdle.(У разі неможливості відвідувати заняття, слухачі можуть отримати завдання у куратора-тьютора та опрацювати самостійно).

З розкладами занять можна ознайомитися на сторінці «Слухачам» сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/slukhacham/rozklad-zanjatj-slukhacham

З питань проходження підвищення кваліфікації звертатися:

Навчальний відділ

Гордієнко Наталія Василівна (завідувач) – 095 884 46 93;
Годорож Ольга Володимирівна – 067 961 84 60;
Куратори-тьютори навчальних груп:

І етап (15.01–01.06); ІІ етап (03.06–07.06)**

1.3.3.2.,
1.3.3.4-
1.3.3.7.

Науково-педагогічні та педагогічні працівники (викладачі, методисти) кафедр, центрів (лабораторій) і структурних підрозділів закладів ППО

О.В. Просіна

prosina.olga.v@gmail.com

І етап (15.01–19.01); ІІ етап (20.01–08.06); ІІІ етап (10.06–14.06)***

4.28.1.

4.28.3

Дизайн мислення та медіаграмотність: інноваційні підходи до навчання в умовах війни та поствоєнний період

Ю.А. Шабала

syrist@uem.edu.ua

1.6.10.

Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання університетів, академій та інститутів (на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»)

ВОС

ІКТ

Ст. викл.

М.Є. Андрос

androsme72@ukr.net

4.14.1.

Сучасне цифрове середовище закладу освіти (на базі Запорізького національного університету)

ВОС

ІКТ

С.В. Антощук

Svetlana_a@umo.edu.ua

І етап (15.01–19.01); ІІ етап (20.01–04.05); ІІІ етап (06.05–11.05)***

4.2.3.

МОП

Ст. викл.

Т.М. Пікож

tomapik@ukr.net

4.2.

Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (на базі Технологічного фахового коледжу ДЗВО «НЛТУ України»)

ПВО

Доц. В.О.Купрієвич

Проф. Л.М.Сергеєва

Доц. І.В.Тарасюк

vik_torik@ukr.net

lase2508@uem.edu.ua

iruna.tarasyk@gmail.com

1.7.8.

Науково-педагогічні та педагогічні працівники (викладачі) закладів фахової передвищої освіти (на базі ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ПНУ ім. В. Стефаника»)

Ст. викл. О.О.

Мирошніченко

fod_online@ukr.net

Україна понад УСЕ! Бажаємо Вам безпечного та успішного професійного розвитку!

З повагою,
директорат Центрального інституту післядипломної освіти
ДЗВО «Університет менеджменту освіти»