З 13.03.2023 р. розпочинаються курси підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти

Шановні слухачі!

З 13.03.2023 р. розпочинаються курси підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка на 2023 рік.

В умовах воєнного часу очні етапи підвищення кваліфікації здійснюються з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн. Дистанційний етап навчання відбувається на платформі LMS Аdle.

Просимо вас:

• Зареєструватися на сайті ЦІПО http://umo.edu.ua/rejestracija-na-kursi-pidvishhennja-kvalifikaciji-1 або у разі неможливості онлайн-реєстрації надати відповідну інформацію куратору-тьютору.
  • Надіслати сканований (з підписом) наказ-направлення на електронну пошту куратора-тьютора.
  • Отримати у куратора-тьютора дані для роботи в освітньому веб-середовищі на платформі LMS Аdle, рекомендації та необхідні інформаційні, навчально-методичні матеріали.
  • Відвідувати онлайн-заняття, а також працювати дистанційно в освітньому середовищі на платформі LMS Аdle. (У разі неможливості відвідувати заняття, слухачі можуть отримати завдання у куратора-тьютора та опрацювати самостійно).

З розкладами занять можна ознайомитися на сторінці «Слухачам» сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/slukhacham/rozklad-zanjatj-slukhacham .

З питань проходження підвищення кваліфікації звертатися:

Навчальний відділ
Гордієнко Наталія Василівна (завідувач) – 095 884 46 93;
Годорож Ольга Володимирівна – 067 961 84 60;
Куратори-тьютори навчальних груп:

І етап (13.03–17.03); ІІ етап (18.03–16.09); ІІІ етап (18.09–22.09)***

4.1.

Професійний розвиток педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти (на базі НМЦ ПТО у Закарпатській області)

ПВО

В. О. Купрієвич

vik_torik@ukr.net

4.19.2

Дистанційне навчання у закладах освіти: технології, принципи, ресурси (на базі ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» Сумської області)

Ст. викл.

М. Є. Андрос

androsme72@ukr.net

4.19.2

Дистанційне навчання у закладах освіти: технології, принципи, ресурси (на базі ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» Сумської області)

Ст. викл.

М. Є. Андрос

androsme72@ukr.net

І етап (13.03–17.03); ІІ етап (18.03–02.09); ІІІ етап (04.09–08.09)***

2.1.

2.2.

Керівники, новопризначені керівники та консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників

ФОД

Т. С. Кравчинська

tatyana.krav@ukr.net

1.7.1-1.7.7

Директори, заступники директорів, завідувачі відділень закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів

ПВО

Проф.

Г. М. Романова

roman-ania@ukr.net

4.64.

ПУ

В. О. Киричук

kyrichuk@uem.edu.ua

4.4.

Інституційний аудит та розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти (на базі відділу освіти Дрогобицької міської ради)

МОП

Н. В. Любченко

nadiya-lub@ukr.net

4.22.1

4.22.3.

Сервіс Google в освітньому процесі: організаційно-методичні підходи використання

Н. І. Гущина

n.gushchyna@gmail

Україна понад УСЕ!

Бажаємо Вам безпечного та успішного професійного розвитку!

З повагою, директорат Центрального інституту післядипломної освіти
ДЗВО «Університет менеджменту освіти»