26 квітня 2024 кафедрою менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України року проведено науково-практичний вебінар

«УПРАВЛІННЯ КАР’ЄРНИМ ЗРОСТАННЯМ

ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВУ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ»

у межах Міжнародної спеціалізованої виставки

«Освіта та кар’єра – 2024»

Мета вебінару: ознайомити науково-педагогічну спільноту з актуальними проблемами управління кар’єрним зростанням педагогічних працівників у закладах освіти.

Організатори вебінару: Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти, кафедра менеджменту освіти та права.

Цільова аудиторія вебінару: наукові,науково-педагогічні, педагогічні працівники, слухачі курсів підвищення кваліфікації, здобувачі освіти, стейкхолдери, а також усі, хто цікавиться питаннями трансформації професійного розвитку особистості.

СПІКЕРИ ТА АКТУАЛЬНІ Питання, які обговорювалися НА НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ ВЕБІНАРІ:

1. КРАВЧЕНКО ОЛЕНА ІВАНІВНА, завідувач кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор. Тема доповіді: Система управління кар’єрним розвитком педагогічних працівників у закладах освіти;

2. ГЛАДКОВА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА, професор кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор. Тема доповіді: Акмеологічний підхід до кар’єрного зростання педагогічних працівників на третьому рівні (освітньо-науковому/освітньо-творчому) вищої освіти;

3. ГЕРМАНСОН ГАЛИНА ОЛЕГІВНА, здобувачка третього (освітньо-наукового/ освітньо-творчого) рівня вищої освітидругого року навчання за освітньо-науковою програмою «011 Освітні, педагогічні науки» ДЗВО «Університет менеджменту освіти». Тема доповіді: Цілі кар'єрного зростання молодих науковців у освітньому середовищі закладу освіти;

4. ОСТРЯНСЬКА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА, доцент кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент. Тема доповіді: Роль івент-менеджменту в кар’єрному зростанні педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти;

5. ЛЮБЧЕНКО НАДІЯ ВАСИЛІВНА, професор кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освітиДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент. Тема доповіді: Упровадження кластерного підходу в управлінні професійним розвитком менеджерів освіти: досвід кафедри менеджменту освіти та права.

Вебінар показав, що питання управління кар'єрним зростанням педагогічних працівників є складним і багатогранним. Для його ефективного вирішення необхідно залучати зусилля не лише самих педагогів, але й керівництва закладів освіти, органів державної влади та громадськості.

Вебінар «Управління кар'єрним зростанням педагогічних працівників у закладах освіти» був корисним та інформативним заходом, який сприяв підвищенню професійної компетенції педагогів та розвитку системи управління кар'єрою в українській освіті.

Основні тези вебінару:

- Управління кар'єрним зростанням педагогів - це важливий процес, який сприяє їх професійному розвитку та самореалізації.

- Існує багато різних методів та інструментів управління кар'єрою, які можна використовувати у закладах освіти.

- Ефективне управління кар'єрою педагогів може мати позитивний вплив на якість освіти.

- Важливо отримувати зворотний зв'язок від педагогів щодо програм підвищення кваліфікації та можливостей кар'єрного росту.

- У кар’єрному зростанні важливу роль відіграє івент-менеджмент.

- Кластерний підхід в управлінні професійним розвитком менеджерів освіти стає все більш актуальним в сучасних умовах динамічного розвитку освітньої галузі.

Вебінар «Управління кар'єрним зростанням педагогічних працівників у закладах освіти» - це лише один крок на шляху до створення ефективної системи управління кар'єрою в українській освіті. Подальші дослідження та розробки в цій галузі необхідні для того, щоб всі педагоги мали можливість розвиватися та досягати успіхів у своїй професії.

Дякуємо всім, хто взяв участь у вебінарі!

Відеозапис вебінару за посиланням:

https://bbb.umo.edu.ua/playback/presentation/2.3/6ae3a3fcc675dcd527babb9f1f6be881f5a72e5f-1714119823274

 

Із повагою колектив кафедри менеджменту освіти та права

Центрального інституту післядипломної освіти

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України