Проведено виїзне заняття на базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну

У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України  завершився третій етап курсів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання слухачів категорії “Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ” (куратор-тьютор – доцент кафедри державної служби та менеджменту освіти Юрій Семенович Красильник).  Зі слухачами – представниками професійно-технічної освіти Києва, Вінницької, Житомирської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Донецької областей – 11 листопада 2016 року відповідно до навчально-тематичного плану проведено виїзне заняття на базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну (директор, Георгій В’ячеславович Алексенко, викладач вищої категорії, Заслужений працівник освіти України, кавалер почесного знаку ім. А. С. Макаренка, Лауреат премії Верховної Ради України).Навчальний заклад має славну історію та традиції, які формувались завдяки зусиллям педагогічного колективу та учнів понад шестидесяти років. Училище співпрацює із багатьма навчальними закладами та виробничими колективами. Випускники працюють на таких підприємствах як ВАТ «Київелектромонтаж», ВАТ Трест «Київміськбуд-3», ТОВ «ЕКО», ВАТ ТРЕСТ «Київміськуд-2», ВАТ «КМБ-1 ім. Загороднього», ТОВ «Материк», мережі магазинів «ФУРШЕТ», ТОВ «АЛЬФ. Туристичний оператор» та ін. Розвивається співпраця з Молодіжним центром праці при Київській міській державній адміністрації з питань підготовки спеціалістів із подальшим стажуванням за кордоном.

Виїзне заняття передбачало проведення семінару “Сучасні підходи до організації управління навчально-виробничою роботою у закладі професійної освіти” та практичного заняття на тему “Роль ресурсних засобів навчання у формуванні професійно мобільних кваліфікованих робітників”. Педагогічному колективу презентовано науково-методичний комплекс сучасних посібників щодо удосконалення фахових компетентностей, створений під керівництвом та за безпосереднього авторства доктора педагогічних наук, професора Лариси Миколаївни Сергеєвої. Зроблено огляд матеріальної та навчальної бази училища: чотири майстерні із семи, шість кабінетів із вісімнадцяти, комп’ютерні класи, актовий, спортивний і тренажерний зали. Слухачі та педагогічні працівники училища дійшли висновку про важливість забезпечення умов задля підвищення ефективності організації навчально-виробничої роботи, зокрема ‒ теоретичної підготовки учнів, практичного навчання та стажування на підприємствах та організаціях.

11 листопада слухачі навчальної групи успішно захистили випускні роботи (голова комісії, професор кафедри державної служби та менеджменту освіти Микола Олексійович Кириченко). Дві випускні роботи, а саме Стойчик Тетяни Іванівни, заступника директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею Дніпропетровської області (науковий керівник,  доктор педагогічних наук, професор Лариса Миколаївна Сергеєва) та Дейнеки Ольги Сергіївни,  заступника директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ “Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва” (науковий керівник, старший викладач Вікторія Олександрівна Купрієвич) рекомендовано до розгляду конкурсною комісією Університету.

Загалом заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ позитивно оцінили освітній процес, інноваційні підходи до викладання в Університеті. Крім того, слухачі збагатили себе знайомством з науковим та духовно-мистецьким потенціалом столиці України.