Участь у I Міжнародному освітньому форумі «Нова українська освіта. Створюємо сенси разом»

2-3 березня у м. Харків відбувся  перший в Україні Міжнародний форум «Нова українська освіта. Створюємо сенси разом». Міжнародний освітній форум — це спільний пошук вирішення актуальних проблем і подолання викликів, що стоять перед педагогами, авторами навчальних програм і суспільством в цілому.

Форум зібрав у Харкові понад 400 учасників з усієї України та країн Європи, які мали змогу провести кілька днів у колі активних та ініціативних однодумців отримати корисну й актуальну інформацію у сфері навчання,  знайти нові корисні контакти, зробити внесок у реформу освітньої системи. На Форумі відбувся діалог про успішні реформи системи освіти у Фінляндії та Естонії, практики змішаного навчання та інклюзивної освіти, сучасні методики раннього навчання дітей, технічні інновації в українських школах і їх практичне впровадження, останні зміни в українському законодавстві у сфері освіти, ключові навички та компетенції, необхідні сучасному педагогу. Серед спікерів I Міжнародного освітнього форуму були Арі Покка, президент Міжнародної асоціації директорів шкіл ICP (Фінляндія), Ене-Сільвія Сарв, експерт із розробки освітніх реформ у Східній Європі (Естонія), Сікстас Ріджевічус, фахівець із психології праці, лектор Каунаського університету, директор і засновник видавництва «Флінтас» (Литва),  представники фундації Central European Academy Studies and Certification (Польща),  аташе з питань освіти посольства Франції в Україні, вітчизняні спікери, представники освіти, органів державної влади та бізнесу.

У роботі Форуму під керівництвом першого проректора  – проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України М. О. Кириченка взяли активну участь науково-педагогічні працівники кафедри державної служби та менеджменту освіти ЦІППО: доцент Н. М. Гончаренко – організатор Форуму та модератор круглих столів і дискусійних майданчиків; доцент С. І. Синенко провела консультаційний майданчик на тему «Зміни в Українському законодавстві»; доцент Н. В. Любченко провела майстер-клас «Методологія і практика професійного розвитку сучасного освітнього менеджера (творча лабораторія)».