Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародна співпраця державних і громадських організацій: досвід, реалії, перспективи» і завершення навчання викладачів кафедри в рамках українсько-австрійського проекту
10 листопада 2015 р. професори кафедри державної служби та менеджменту освіти М. О. Кириченко і Л. М. Сергеєва, доценти кафедри Л. М. Оліфіра, Н. В. Любченко, Н. А. Зінчук узяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародна співпраця державних і громадських організацій: досвід, реалії, перспективи». Урочисто відкрив конференцію В. В. Олійник, ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор. З доповіддю «Досвід міжнародної співпраці з Проектним бюро КультурКонтактАвстрія» виступив перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Професор кафедри державної служби та менеджменту освіти Л. М. Сергеєва, доктор педагогічних наук, професор, виступила на конференції з доповіддю «Участь у міжнародних освітніх проектах як різновид підвищення кваліфікації», у якій розкрила досвід участі в українсько-канадському проекті та запросила на презентацію її результатів в УМО 19 листопада 2015 р.
Важливою подією стало завершення навчання за програмою 3-модульного семінару в рамках спільного українсько-австрійського проекту «Формування компетенцій з проектного менеджменту для інновативного розвитку шкіл для керівників шкіл України» професора кафедри кафедри. О. Кириченку, доцентів кафедри Л. М. Оліфірі, Н. В. Любченко, Н. А. Зінчук, які отримали сертифікати. Три етапи семінару, розрахованому на 52 години, тривали з січня 2014 р. по листопад 2015 р. Семінари були організовані та проведені у рамках угоди про двосторонню кооперацію Університету та КультурКонтакт Австрії, експертом яких виступав Франц Фрех, магістр, директор нової середньої школи Грац Штрасганг. У процесі навчання викладачами кафедри були набуті необхідні навички з проектного менеджменту, що стане невід’ємною складовою проведення навчальних занять з керівниками навчальних закладів на курсах підвищення кваліфікації.