Закінчився І етап навчання за професійною програмою з підвищення кваліфікації спеціалістів відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

В Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти (кафедра державної служби та менеджменту освіти) 22 квітня 2016 року закінчився І етап навчання за професійною програмою з підвищення кваліфікації спеціалістів відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

Практико-орієнтована програма навчання розрахована на 3 етапи: очний (18.04.16 - 22.04.16), очно-дистанційний (23.04.16 – 12.11.16), очний (14.11.16 – 18.11.16) та спрямована на підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012–2021 роки, Угоди про асоціацію України з ЄС; проведення реформ державного управління та децентралізації; реалізації соціально-гуманітарної, регіональної політики та місцевого самоврядування; здійснення комунікацій на всіх рівнях державного управління; психологічних аспектів ефективної управлінської діяльності.

З початком  навчання  слухачів привітали директор ЦІППО - проф. М. Ф. Степко та заступник директора ЦІППО - доц. Л. М. Оліфіра та провели тематичну бесіду на тему «Організація підвищення  кваліфікації в умовах реформування освіти в Україні», наголосивши на спрямуванні навчання в Інституті на здобуття знань і умінь, необхідних для здійснення ефективного управління як на державному, так і на регіональному рівнях.

Упродовж І етапу навчання були проведені лекційні заняття, тематичні дискусії та практичні заняття:

  • проф. Н.Г. Діденко «Організації діяльності органів місцевого самоврядування щодо планування та розвитку» та «Державно-громадське управління освітою як пріоритет державної освітньої політики»
  • проф. Н.І. Клокар «Технології прийняття управлінських рішень» та «Управління впровадженням інклюзивної освіти в районі, місті»,
  • доц. Н.М.Гончаренко «Менеджмент інноваційних освітніх проектів»,
  • доц. Н.В.Любченко «Модернізація системи державної служби в контексті нового Закону України "Про державну службу",
  • доц. Н.А. Зінчук «Маркетингові комунікації навчального закладу»,
  • доц. О.А. Філь «Психологічна підготовка керівників освітніх організацій до діяльності в умовах змін»,
  • ст.викладач О.М. Гостєва «Організаційно-правові засади державного управління системою загальної середньої освіти»,
  • ст.викл. О.О. Самойленко «Основи практичної роботи у віртуальному навчальному середовищі».

Також слухачі взяли участь у засіданні Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Науково-методичні засади управління громадсько-активними школами».