МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ В ДІЇ

28.04.2022 р. на запрошення директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області С.М. Микитюк професор кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор Г.М. Романова взяла участь у  вебінар секції заступників директора з навчально-виробничої роботи на тему: «Аналітична діяльність заступника директора з навчально-виробничої роботи як засіб управління інноваційними процесами ЗП(ПТ)О» і виступила перед учасниками з інформацією щодо специфіки організаційної структури управління ЗП(ПТ)О та поліфункціональність сучасного керівника з теми «Аналітична діяльність керівника ЗП(ПТ)О».

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області є давнім і дієвим партнером кафедри професійної і вищої освіти. Науково-педагогічні працівники кафедри є постійними учасниками науково-методичних заходів профтехосвітян області.