ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: ПІДСУМКИ ПІВРІЧЧЯ ПІДВЕДЕНО

З 7.02.2022 по 18.06.2022 р. дистанційно, іноді під сигнали повітряних тривог, але результативно і успішно пройшли підвищення кваліфікації на курсах в Центральному інституті післядипломної освіти на кафедрі професійної і вищої освіти (завідувач кафедри –  док. пед. наук, професор Лариса Сергеєва) слухачі категорії «Директори ЗП(ПТ)О» Вікторія Купрієвич, канд. пед. наук, доцент, куратор-тьютор групи, а з 21.02. по 18.06.2022 р. ― категорії «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів) (на базі ВСП «Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки НАУ)» (Ганна  Романова, д-р пед. наук, професор,куратор-тьютор групи).

У процесі навчання слухачі (а це директори з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської та Луганської областей) та керівні і педагогічні працівники Кфккте НАУ в повному обсязі опанували освітньо-професійну програму, удосконалили професійні компетентності, обмінялись досвідом, інноваційними практиками, обговорили актуальні проблеми освітньої діяльності в закладі освіти.

18.06.2022 р. відбулись прилюдні онлайн захисти випускних (підсумкових) робіт (голова комісії – Лариса Сергеєва док. пед. наук, професор, члени комісії: Тетяна Ільїна старший викладач, Вікторія Купрієвич, канд. пед. наук, доцент, куратор-тьютор групи та Наталія Муранова, док. пед. наук, професор, голова комісії, члени комісії: Ганна  Романова, док. пед. наук, професор, куратор-тьютор групи і канд. іст. наук, доцент Інна Отамась).

Кафедра висловлює подяку за зразкову організацію колективів слухачів в умовах воєнного стану Юрію Зіатдінову директору Кфккте НАУ, д-ру тех. наук, професору, Андрію Стецюку, директору Козятинського МВПУ залізничного транспорту, депутату міської ради, Вячеславу Сиротюку, директору Криворізького ПГТЛ, Тетяні Поліщук, директору Бердичівського ВПУ. Вітаємо слухачів із випуском та бажаємо успіхів!

МИ ПЕРЕМОЖЕМО! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!