25 СЕРПНЯ ВІДЗНАЧАЄ ЮВІЛЕЙНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЗАВІДУВАЧКА КАФЕДРИ ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА СЕРГЕЄВА!

З великою повагою і пошаною дружній колектив кафедри професійної і вищої освіти щиросердно вітає із ювілейним днем народження людину слова і справи, завідувачку кафедри професійної і вищої освіти, доктора педагогічних наук, професора Ларису Миколаївну СЕРГЕЄВУ.

В цей особливий для Вас день ми хотіли б сказати особливі слова! Нехай кожен Ваш день починається з щирої посмішки та гарного настрою, а улюблена робота не перестає надихати. Ми вас дуже, цінуємо і поважаємо, адже ви – опора нашого колективу, його світоч, його тил. Нехай Ваше особисте щастя буде вічним – таким, як ваша любов до роботи, а здоров’я – міцним, як ваша витримка! Довгих років життя і досягнення всіх поставлених цілей.

Нехай завжди одну можливість змінює інша, нехай один успіх тягне за собою новий, нехай низкою щасливих подій і вигідних справ сповнене буде життя і професійна діяльність! Нехай Ваша енергія буде невичерпна немов гейзер і всі прийняті рішення будуть виправдані!

Нехай ваше життя буде наповнене світлом, перемогою і миром!

З повагою колектив кафедри професійної і вищої освіти