25 СЕРПНЯ ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДОКТОР ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР, ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ПРОФЕСІЙНОЇ І ВИЩОЇ ОСВІТИ СЕРГЕЄВА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

Колектив кафедри щиро і сердечно вітає Вас, шановна Ларисо Миколаївно з Днем народження!

У цей особливий день бажаємо, щоб кожен Ваш новий проєкт, перетворювався на історію успіху, кожна ідея ставала джерелом натхнення для всіх навколо, а підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я. Нехай Ваш шлях буде наповнений цікавими викликами, які принесуть задоволення від їхнього подолання, а кожен день дарує нові горизонти для розвитку.

Ваша впевненість і професіоналізм роблять нашу команду сильнішою, а Ваше лідерство надихає на нові досягнення! Нехай у всіх починаннях буде розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність сповнена творчими перемогами!

З повагою колектив кафедри професійної і вищої освіти