Друзів кафедри побільшало

19.12.2023 р. В обстановці максимально наближеній до урочистої відбулась процедура підписання Меморандуму про взаємодію і взаєморозуміння в організації курсів підвищення кваліфікації (стажування) та прикладних наукових досліджень між кафедрою професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри д.пед.н., професор Лариса Сергеєва) і Науково-методичним центром ПТО у Харківській області (директор Тетяна Русланова).

На процедурі підписання Меморандуму присутні: Юлія Давидова,заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області, завідувачі лабораторій НМЦ ПТО: Зінаїда Назарець, Наталія Сологуб, Ольга Горєнкова, Владлена Дробна, методист Ніна Ткаченко, Ірина Толмачова, директор ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійно освіти», Світлана Нечіпор, в.о. директора ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» і весь професорсько-викладацький склад кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО.

До учасників зібрання звернулись: заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Юлія Давидова, Інна Отамась, проректор з наукової роботи і цифровізації УМО, к. істор.н., доцент, Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків УМО, д.пед.н., професор, Ніна Ткаченко, методист НМЦ ПТО, Ірина Толмачова, директор ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійно освіти», Вікторія Купрієвич, к.пед.н., доцент.

Колективу Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області надіслано Сертифікат партнера кафедри професійної і вищої освіти.

Попереду багато планів, спільних дій та активностей.