ЯКІСТЬ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ПІД ЧАС ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ

22.03.2022 р., 27-й день війни. Чітко у встановлені терміни за Річним планом роботи кафедри професійної і вищої освіти (завідувач – д.п.н., проф. Л.М. Сергеєва) проведено засідання, де серед інших, розглянуто питання забезпечення якості надання освітніх послуг слухачам КПК в умовах війни. План-графік виконується, всі науково-педагогічні працівники відповідально забезпечують якість надання освітніх послуг, тьютори-куратори встановили контакти зі всіма слухачами курсів.

У засіданні кафедри взяла участь і висловила слова подяки директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області С.М.Микитюк, за організацію освітнього процесу КПК, оскільки саме зараз, із 21.03.2022 р. три групи слухачів – педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області – розпочали І етап курсів підвищення кваліфікації за категорією «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти (на базі НМЦ ПТО у Чернівецькій області)» (тьютори  – проф. Л.М. Сергеєва, доц. В.О. Купрієвич, ст. викл. Л.А. Антонюк).

Проректор з науково-методичної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків університету, професор кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор Н.П. Муранова відзначила чітку й злагоджену роботу колективу кафедри по забезпеченню контингенту і наданню освітніх послуг в умовах військової агресії.

Все буде Україна! Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!